Wyobraź sobie, jak świetnie by było...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Drewniany kominek
Mało znany szczegół
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2021, 18:23
Pałac snów mi się przypomniał
Odpisz
30 listopada 2014, 11:06
:3 harem :3
Odpisz
1 października 2018, 16:48
@ognistyptak555: To byłby koszmar.
Odpisz
1 października 2018, 19:48
@Archeologwinternetach: Nazwa zobowiązuje jak widzę
Odpisz
11 stycznia 2021, 18:22
@ognistyptak555: jak to?
Odpisz
17 września 2018, 21:01
Orgia z karłami.... Nie wiem komu to by się spodobało
Odpisz
12 lipca 2018, 09:53
Wydaje mi się że czegoś takiego doświadczyłem, ale też możliwe że poprostu zbieg okoliczności.
Mam kumpla, nazwijmy go K. Z K często chodzimy na ruiny, i także o tym miałem sen. W tym śnie również wystąpił K. Jak się obudziłem to napisałem do K i odpowiedziałem o mym śnie. Okazało się że K miał podobny sen. Owszem, szczegóły się różniły ale linia fabularna pozostawała niemalże identyczna
Odpisz
1 lutego 2015, 10:05
jaj już od dawna myślę o takich snach byłoby za**biste ehhh...
a tak właśnie dzisiaj miałem dziwny sen... zboczony :P i trochę fajny z tego powodu XD
Odpisz
10 czerwca 2017, 17:02
@TheHunterMikiPL: opowiedz mi swoją historię
Odpisz
10 czerwca 2017, 17:07
@CoolSceleton95: Nie.
Odpisz
10 czerwca 2017, 17:14
@TheHunterMikiPL: ok
Odpisz
10 czerwca 2017, 17:18
@CoolSceleton95: Bo nie pamiętam.
Odpisz
30 listopada 2014, 11:22
To jest możliwe, ale jest trudne do osiągnięcia. Ja nazywam to wspólnym snem. Udało mi się to zrobić tylko raz.
Odpisz
30 listopada 2014, 11:55
@MrocznyWilk: JAK!?
Odpisz
30 listopada 2014, 12:47
@drzewiec: Trzeba oczyścić umysł i otworzyć dla innej osoby. Musisz tak jakby wypuścić na wolność swoją duszę. Jeśli chcesz to zrobić, to nie możesz się niczym zamartwiać. Trzeba być po prostu w pełni szczęśliwym. Druga osoba tak samo. Przed snem trzeba myśleć tylko o tym, że chcesz, aby się udało, że chcesz połączyć się z tą drugą osobą. Wypadałoby jeszcze, żeby obie osoby poszły spać mniej więcej w jednym czasie. Odległość nie robi raczej wielkiego znaczenia. Nie ma co się zamartwiać jeśli nie wyjdzie za pierwszym razem.
Odpisz
30 listopada 2014, 15:01
@MrocznyWilk: Czyżby za dużo czytania Pałacu Snów z Felixa Neta i Niki?
Odpisz
30 listopada 2014, 15:22
@Kolikon: Emm... Nie. Stwierdzam fakty. A tę książkę czytałem, ale jakoś z 5 lat temu :P Więc już nawet nie pamiętam zbytnio co się działo w tamtej części.
Odpisz
30 listopada 2014, 18:17
@MrocznyWilk: w pełni szczęśliwym? Nie uda mi się :/
Odpisz
30 listopada 2014, 18:19
@kotouakk: Dlatego udało mi się to tylko raz. Zawsze czymś się zamartwiam, ale wtedy były akurat wakacje :D
Odpisz
1 lutego 2015, 10:04
@MrocznyWilk: ty se ku*wa jaja robisz???
a zapytałeś się tej osoby czy ona też miała to samo??
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2015, 10:25
@TheHunterMikiPL: Nie, tak i tak. Taki sen naprawdę zbliża.
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2014, 17:33
aż nagle zarywa ci się wi-fi ;-)
Odpisz
30 listopada 2014, 11:05
Ale ja tam planuję jak przejąć władzę nad światem ;-; NIKT NIE MOŻE TEGO WIEDZIEĆ!!!
Odpisz
30 listopada 2014, 11:08
@J2319: a co jeżeli ktoś by ci pomógł?
Odpisz
30 listopada 2014, 11:13
@coloman:
Odpisz
30 listopada 2014, 11:56
@J2319: Skoro nikt nie może tego wiedzieć to czemu to piszesz?
Odpisz
30 listopada 2014, 14:34
@drzewiec: jeżeli będziesz o tym wiedział nic złego się nie stanie, źle będzie jeżeli dowiesz się w jaki sposób
Odpisz
30 listopada 2014, 13:57
to by było za**biste
Odpisz
30 listopada 2014, 12:31
Sen o zombiakach byłby za**bisty.
Odpisz
30 listopada 2014, 13:00
@DeadExtreme: The Walking Dead s100e0: nagle budzi się jakieś dziecko i mówi mamie że miało dziwny sen o umarłych :D
Odpisz
30 listopada 2014, 12:37
Moja siostra ma sny typu: koty pod wanną co jedzą ludzi żywcem... lepiej nie.
Odpisz
30 listopada 2014, 11:21
Było by czadowo.
Odpisz
30 listopada 2014, 11:17
gdyby kontrolowało się dodatkowo sny to można było by zrobić walkę
Odpisz
30 listopada 2014, 11:08
o....jakie słodkie
Odpisz
30 listopada 2014, 11:07
Nie,nie i jeszcze raz nie sny to moje prywatne myśli i wara innym od nich
Odpisz