Po prostu się zrelaksuj...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Szybki jak błyskawica
Fergus
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2014, 15:10
This is fucking magic
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2014, 22:04
This is fucking magic! Słyszę szum wody i świergot ptaków!
Odpisz
30 listopada 2014, 18:21
W 14 sekundzie słychać strzały!
Odpisz
30 listopada 2014, 19:52
w gifie?
Odpisz
1 grudnia 2014, 00:54
@Macio720: Ironia?
Odpisz
1 grudnia 2014, 14:08
Od kiedy w gifaf są dźwięki o.O
Odpisz
30 listopada 2014, 22:05
aż mnie coś bierze jak to widzę.. nie trawię :o
Odpisz
30 listopada 2014, 16:03
spodziewałam się jakiejś wyskakującej mordy
:I
Odpisz
30 listopada 2014, 16:07
@Griszka: Nie tylko ty XD
Odpisz
30 listopada 2014, 16:20
Nie tylko wy ;)
Odpisz
30 listopada 2014, 16:44
@VanillaPokeball: Nie tylko... "Och wejt"... Ja się spodziewałem, że go krokodyl wciągnię...
Odpisz
30 listopada 2014, 21:52
@Griszka: np murzyna? :)
Odpisz
30 listopada 2014, 21:59
@mikolajkj: na przykład nie :^)
Odpisz
30 listopada 2014, 21:26
Spodziewałem się że jakiś łosoś wyskoczy :D
Odpisz
30 listopada 2014, 19:54
jeszcze niedawno byłem nad rzeką...
nie jestem aktualnie w Polsce
Odpisz
30 listopada 2014, 16:55
W 3 minucie wyskakuje straszna morda!
Odpisz
30 listopada 2014, 16:59
Dzięki za zawał
Odpisz
30 listopada 2014, 18:08
G*wno wyskakuje. A troll byłby niezły, gdyby nie tak oklepany.
Odpisz
30 listopada 2014, 17:39
Kojarzy się za Skyrimem :D
Odpisz
30 listopada 2014, 17:00
Muszę do kibla! D:
Odpisz
30 listopada 2014, 16:35
A ja już czekałem na coś strasznego...
Odpisz
30 listopada 2014, 16:34
Lol...Przestrasztyłem się końcuwki
Odpisz
30 listopada 2014, 16:40
@nimo2001: Ja się przestraszyłem twojej ortografii.
Odpisz
7 grudnia 2014, 19:57
@Vidmon: nam Bóg toku hymn ksi lek kusić kodu cie dwu kursu jej idę brwi nauczy kac wózki mam idzie mają zna
Odpisz
7 grudnia 2014, 20:01
@nimo2001: A po polsku?
Odpisz
7 grudnia 2014, 20:02
@Vidmon: nein
Odpisz
30 listopada 2014, 16:33
Puściłem w tle odgłosy płynącej wody.Czuje się świetnie.
Odpisz