My Little Pony jest jak nieudany związek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Deal życia
Typowy NPC
Dwa oblicza
Nie znoszę kleszczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2014, 22:20
Jest jakiś sposób, żebym zapomniał o MLP? Jest po prostu wszędzie, nawet tutaj T_T
Odpisz
1 grudnia 2014, 19:06
@Soberker: Zamknij oczy.
Odpisz
1 grudnia 2014, 19:22
@Soberker: nie jest wszędzie... przecież nie ma tu ludzi z kucykami jako avek, nie ma tu ludzi podających się za kucyków, nie ma tu... A nie, zaraz to wszystko tu jest... nic cię nie ocali przed kucykami ;-;
Odpisz
2 grudnia 2014, 14:41
@CzerwonyPoniacz: Адмирал!
Odpisz
2 grudnia 2014, 14:47
@kotpl27: Wcale nie sprawdzałem co to znaczy w google tłumaczu–_–
Odpisz
2 grudnia 2014, 21:06
@CzerwonyPoniacz: Не на всех не проверял
Odpisz
24 maja 2015, 01:07
@CzerwonyPoniacz: Wcale nie odkopałem twojego komentarza...
Odpisz
12 stycznia 2016, 18:19
@kaka77: a ja twojego xd
Odpisz
20 lipca 2018, 03:22
@kaka77: a ja waszego :P
Odpisz
11 kwietnia 2018, 20:03
my little pony jedzą opony a jak się zmenczą to żygają tęczą
Odpisz
12 stycznia 2015, 17:52
Przesada z tym mlp jest da małych dzieci a oglądają to nawet dorośli OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE MOŻE!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE LEPIEJ OGLĄDNĄĆ PORZĄDNY THRILLER NIŻ TO GEJOWSKIE RZECZY? MOŻE
SORKA :).
Odpisz
1 stycznia 2016, 22:36
@marlenaTelep12: powiedział ten który własinie załącza dla siostry pięciolatki pornola
Odpisz
1 stycznia 2016, 22:37
@masterhardkore: nie jestem brony ale każdy ogląda to co hce
Odpisz
2 stycznia 2015, 21:30
nie znoszę!!!!!!
Odpisz
30 lipca 2016, 13:46
@gabii3: Powiedziała to osoba z Violettą na avku.
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:03
Ta ich radość jest podejrzana...
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:10
@PogromcaWind: Kokaina w babeczkach...
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:22
nie wiadomo co ta ,,wesoła'' pinkie dodaje do tych babeczek XD
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:33
@Artorias: Pewnie Amfetaimę czy jak tam się pisze, Marichunę, Kokainę, Klej, trochę krwi czegoś, oko, różowa farba, mnóstwo żelków, jakiś dodatkowy pierdoł i koniec. Babeczki gotowe!
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:48
zapomniałeś o koninie :)\
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:49
@Artorias: Krew czegoś... Domyślasz się? :v
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:51
mięso, wątroba, serce, płuca... nie nie było krwi...
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:52
z krwi jest tencza :^/\
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:52
@Artorias: Była w małych dawkach krew... Wiesz taka breja w kolorach tęczy...
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:54
:(/)
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:55
@Artorias: ta
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:55
@Artorias: To już nie mój problem przynajmniej nie jestem tęczowym kucem... :v
Odpisz
1 grudnia 2014, 20:54
Czasami jak coś jest słodkie albo przyjazne to gdy odwróci to chcę mu kark skręcić, udusić... Jestem psycholem? ._.
Odpisz
1 grudnia 2014, 22:26
babeczki :)
Odpisz
2 grudnia 2014, 18:57
@Artorias: Dobiłaś mnie jeszcze bardziej...
Odpisz
2 grudnia 2014, 19:45
eś...
Odpisz
2 grudnia 2014, 19:49
@Artorias: Przypomniało mi się jeden filmik, który kliknąłem z ciekawości a mianowicie Psycho Pinky Pie czy jakoś tak... (nie słyszałem wtedy o MLP)
Odpisz
2 grudnia 2014, 19:52
,,Dobiłaś''... jestem Chłopakiem, taa babeczki (tyle ze po ang.) to tytuł FF...
Odpisz
2 grudnia 2014, 19:56
@Artorias: Ach sorry już mam rozdwojenie łaźni i poszedłem na sterotypy że tą bajkę oglądają dziewczyny... Naprawdę sorry. <:(
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:13
http://www.obrazki.jeja.pl/88516,te-dzisiejsze-bajki.html
Oglodałem 3 sezony tylko i jakoś tak... bo tak... sam nie wiem czemu...
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:18
@Artorias: Poczekam aż będzie jeszcze My little Dog, My little Cat, My little Dragon... ._.
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:24
taa albo po prostu napisz ,,poczekam aż coś będzie bardziej *******olone''
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:32
@Artorias: Ok.
Odpisz
1 grudnia 2014, 22:03
My little pony wpierd*lają opony
Odpisz
29 listopada 2014, 13:00
Przecież magia nie istnieje (lol)
Odpisz
29 listopada 2014, 17:39
@Rav239: Ale.. ale że co?
Odpisz
30 listopada 2014, 00:10
"przyjaźń to magia" czyli "przyjaźń nie istnieje"
(aj, trochę spaliłem ;p)
Odpisz
30 listopada 2014, 01:20
@Rav239: Czemu mówisz takie rzeczy? N-nie wolno kłamać!
Odpisz
30 listopada 2014, 10:07
N-n-no właśnie!
Odpisz
1 grudnia 2014, 19:19
@Rav239: magia istnieje *podpala go*
Odpisz
1 grudnia 2014, 20:52
@Rav239: Ból dupy bo w Howgwarcie nie był Kappa
Odpisz
1 grudnia 2014, 20:36
i to uczcucie .... ,że każdy z tych włosów jest w transformice ;-; franzuci lubią my little pony ;-;
Odpisz
1 grudnia 2014, 20:43
@Mirek01: Francuzi*
Odpisz
1 grudnia 2014, 19:51
Umarłem... Znaleźli mnie na jeja... ._.
Odpisz
1 grudnia 2014, 19:32
Wszędzie to zasrane MLP...
Odpisz
1 grudnia 2014, 19:03
Przestańcie z tymi głupimi kucykami!Sram już nimi!Czy tylko ja nie lubię MLP?
Odpisz
1 grudnia 2014, 19:05
@DogeMemeMeysam: Tak‚ tylko ty.
Odpisz
1 grudnia 2014, 19:09
@DogeMemeMeysam: Ja moge powiedzieć że sram już twoim piesełem, i chce żeby nie wrzucali. Nie będą już wrzucać? Oczywiście że będą...
Odpisz
1 grudnia 2014, 19:10
@miszczuyoda: Mają nie wrzucać obrazków ze mną.Z Panteonu Internetów widzę że macie już dosyć obrazków ze mną więc mówię im żeby nie wrzucali a oni wrzucają jak Putin mnie przytula,i co?
Odpisz
30 listopada 2014, 21:42
Odpisz