Tam, gdzie rachunki nie istnieją...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Powodzenia
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2014, 13:08
haczyk?
Odpisz
30 listopada 2014, 13:18
Musisz dożywotnio robić kebaby xd
Odpisz
30 listopada 2014, 13:24
@jacek1s: wszystko, tylko nie to! ;-;
Odpisz
30 listopada 2014, 13:56
prawie 60% bezrobocie i ogólna nędza :)
Odpisz
30 listopada 2014, 17:06
Będzie tak do 2030 roku + częste braki w powyższych surowcach.
Odpisz
30 listopada 2014, 14:20
Wszyscy tak narzekają na socjalizm, a tutaj w komentarzach nagle wszyscy chcą jechać do kraju socjalistycznego.
Odpisz
30 listopada 2014, 16:43
Tam CHYBA nie ma socjalizmu.
Odpisz
30 listopada 2014, 13:48
mamo wyprowadzam się. NO I CO Z TEGO ŻE MAM 12 LAT???
Odpisz
30 listopada 2014, 13:19
W Turkmenistanie nic nie płacąza wodę, gaz i prąd,a w Polsce co chwila jakieś podwyżki ;_;
Odpisz
30 listopada 2014, 13:36
@buttie_cullen: Przeprowadź się.
Odpisz
30 listopada 2014, 13:43
@buttie_cullen: Nieważne są podwyżki. Ważne jest że nasi politycy są dobrze nakarmieni. To są nasze oczka w głowie. Uwierz w to i zaakceptuj. Warto starać się dołączyć do tej sfery i też mieć potem wyje**ne na innych szarych ludzi.
Odpisz
30 listopada 2014, 13:43
@RozowaLandryna: Nie mam takiego zamiaru. Lubię Polskę. :p
Odpisz
30 listopada 2014, 13:45
@Mnich1: W sumie to nawet jednym z moich zamiarów było zostanie politykem. :D
Odpisz
30 listopada 2014, 13:25
Odpisz