Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Zdeklasowani znowu
Tacy to pożyją
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2014, 17:05
Jestem dziewczyna ale zal mi tego gostka :3
Odpisz
2 grudnia 2014, 16:10
oj oj oj żal mi tego goscia
Odpisz
2 grudnia 2014, 13:33
nieno straszne
Odpisz
2 grudnia 2014, 15:59
@lunka1: Idź już spać, bo w nocy nie zaśniesz...
Odpisz
2 grudnia 2014, 19:05
@DeadExtreme: zasne zasne XD
Odpisz
16 października 2015, 14:49
@lunka1: znowu gimbus który ciągle pisze "XD"
Odpisz
2 grudnia 2014, 12:43
Widac ze ktos tu sie umawia z totalnymi idiotkami... no ale coz, kto wybrzydza nie r*cha
Odpisz
2 grudnia 2014, 12:29
Co to za patologiczne historie? Ktoś się naoglądał "trudnych spraw"?
Odpisz