Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nieuczciwa ocena
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2021, 16:22
jak u nas pan zaczął uczyć nas o html i tydzień później zrobił o tym sprawdzian to nie było żadnej 6 były tylko dwie 5 cztery 3 a reszta 1 lub 2
Odpisz
23 lipca 2019, 23:40
Hmmm... czyli nie tylko ja miałem w TECHNIKUM zajęcia z OPROGRAMOWANIA MICROSOFT na informatyce?
Odpisz
30 grudnia 2018, 00:01
you don't say
Odpisz
1 grudnia 2014, 17:22
Czy wy nigdy nie ogarniecie, że w szkole praktycznie niczego się nie nauczycie!? Jeśli chcecie coś wiedzieć to musicie szukać wiedzy na własną rękę, a poza tym po co szaraczkowi java(i tak co najmniej jeden debil w waszej klasie by was tak opóźnił, że w 3 lata byś się javy nie nauczył)?
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2016, 21:17
@ja_neron: Albo większość klasy. (nawet sztuczne programowanie bloczkami (klocki z gotowymi poleceniami, nie miało to nic wspólnego z prawdziwym programowaniem) było dla nich o wiele za trudne)
Odpisz
26 grudnia 2018, 09:39
@Tomasz95: Uczenie się obsługi painta lub edytora tesktu przez 6 LAT jest gorsze.
Odpisz
4 marca 2018, 07:40
ja tam mam windowsa 10 w sali informatycznej
Odpisz
12 marca 2017, 13:28
ja chce się nauczyć BASIC V2
Odpisz
24 stycznia 2017, 09:19
Nas kuźwa co Rok uczą obsługi PAINTA.
Odpisz
28 listopada 2014, 18:10
Wkurza mnie to, że zawsze w szkole na szkolnych kompach jest Windows XP a nauczyciele na laptopach mają Windows 7 ...
Odpisz
28 listopada 2014, 18:33
@Fennekin: a mnie na większości na sali jest xp kilka ma 7 a nauczycielskie laptopy mają 8 D:
Odpisz
28 listopada 2014, 20:48
@Fennekin: Albo że kompy włączają się przez 3 minuty
Odpisz
28 listopada 2014, 20:59
@ZEUS_: 30 min
Odpisz
28 listopada 2014, 21:45
30 dni
Odpisz
28 listopada 2014, 22:13
@albert856: 30 lat
Odpisz
28 listopada 2014, 22:21
@ZEUS_: 30 tysięcy lat
Odpisz
28 listopada 2014, 22:31
@KapitanOczywisty: 30 sekund
Odpisz
28 listopada 2014, 23:40
@ZEUS_: 30 miliardów lat
Odpisz
29 listopada 2014, 10:05
@albert856: Tak się długo włącza serio.
Odpisz
29 listopada 2014, 10:57
@Fennekin: My w gimbazie mamy windowsa 8 na laptopach i kilka kompów z xp. Na początku roku była walka o laptopy :)
Odpisz
29 listopada 2014, 13:06
tak.
Odpisz
29 listopada 2014, 14:02
@albert856: Nie zawsze i nie na wszystkich komputerach
Odpisz
29 listopada 2014, 15:39
u mnie tak było na wszystkich
Odpisz
1 grudnia 2014, 15:08
@Fennekin: bo prywatne
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:34
@ZEUS_: 3 minuty u nas kiedyś siedziałem całą lekcje i nic nie robiłem bo tak długo się włączał ;)
Odpisz
1 grudnia 2014, 21:33
@Fennekin: A co? XP jest zły? ;/
Odpisz
1 grudnia 2014, 21:34
Oh, ja walczyłbym o komputer. Windows 8? Bleh :G
Odpisz
1 grudnia 2014, 21:34
@gitkolo: To chyba bardziej z przyzwyczajenia do domowego komputera, ale wolałabym szczerze windows 7
Odpisz
1 grudnia 2014, 22:48
@gitkolo: Ja w sumie też, ale 4 gb ramu i lepsze procki na laptopach to wynagradzają. Na kompie laguje jak włączasz przeglądarkę.
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2014, 13:53
całą lekcje się włączają :v
Odpisz
30 grudnia 2014, 14:31
@Swagger409: Nie zawsze ale na dłużej tak było 1 raz
Odpisz
3 sierpnia 2015, 11:15
@Fennekin: U nas w sumie wszyscy mają 7 a, tylko nauczyciel ma 8
Odpisz
29 września 2015, 17:06
@Fennekin: U mnie jest tak że kompy stacjonarne są Xp jest około 10 laptopów 8 a 7 chyba nikt nie ma
Odpisz
30 kwietnia 2016, 08:02
@Fennekin: u nas wszyscy mają 7
Odpisz
1 grudnia 2014, 14:09
Ja chyba jestem dzieckiem szczęścia, bo u nas jest Windows 7. ._.
Odpisz
1 grudnia 2014, 14:11
@monho25: To ty masz szczęście bo my mamy Vistę (T_T)
Odpisz
1 grudnia 2014, 14:23
@monho25: Ja też mam Windows 7 :)
Odpisz
1 grudnia 2014, 14:37
Współczuję wam. My mamy XP, mamy farta :)
Odpisz
1 grudnia 2014, 14:53
my sobie gramy...i tyle...a pani se na fejsie siedzi
Odpisz
1 grudnia 2014, 15:29
@KoziLowca: A my się musimy uczyć jak wysyłać maile ;-; I co ciekawe: Żaden z mojej klasy nie wiedział, jak to zrobić ;-;
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:33
klasa debili
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:34
@benek10: Hahaha, popieram całym sercem ;-;
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:42
@monho25: No co Ty? U nas też jest Windows 7 i dwa mają Windows 8
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:51
@monho25: my też mamy
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:53
@monho25: U nas wszystko windows 8.
Odpisz
1 grudnia 2014, 18:16
@monho25: Ja mam Windows 8 w szkole, tak naprawdę to prawie się te systemy nie różnią (w domu mam 7)
Odpisz
20 października 2015, 21:04
@monho25: U mnie w szkole są mac'i a że się nie znam to niezbyt mogę powiedzieć jaki to windows albo czy to w ogóle windows. :"D (jestem debilem pomóżcie)
Odpisz
6 listopada 2015, 12:49
@monho25: OOO KKKK UUUU RRR WWW AAAA!
u san xp z 150mb ramu
Odpisz
18 kwietnia 2016, 21:13
I pewnie wszyscy wiedzą jak obsłużyć facebooka, prawda?
Odpisz
19 kwietnia 2016, 14:20
@Tomasz95: Chybaprzypadnie ci order Złotej Łopaty, ale odpowiem...
PRAWIE wszyscy. Jest kilku takich ociężałych, którzy nawet z czytaniem mają problemy. Reszta potrafi tylko:
- zarejestrować/zalogować się
- wstawiać durnowate posty
- pisać, choć słabo im to idzie
- kliknąć "wyloguj się"
Odpisz
19 kwietnia 2016, 14:29
Jak nie chcesz żeby ci odpisywać po jakimś czasie to pisz to pod każdym komentarzem. Co niby złego jest w odpowiadaniu po jakimś czasie? Nic!
Odpisz
19 kwietnia 2016, 14:57
@Tomasz95: Nie mówię, że to coś złego. Wręcz przeciwnie, chcę ci dać za to łopatę. Za free!
Odpisz
10 marca 2015, 03:13
nas w ciągu 2 lat nauczł budowy komputera obsługi painta i worda oraz tworzenia folderu 2lata ogarnąć można w tydzień :)
Odpisz
30 grudnia 2014, 13:56
przynajmniej z tego będzie sprawdzian ;p
Odpisz
27 grudnia 2014, 11:30
U mnie w klasie cały czas musimy robić prezentacje albo rysujemy w paincie ._.
Odpisz
1 grudnia 2014, 15:19
Ciesz się, że nie masz infy z dyrem ;.;
Odpisz
1 grudnia 2014, 15:40
@Martinka57: Ty też ? .-.
Odpisz
1 grudnia 2014, 15:52
No niestety... Jako jedyna klasa uczymy się na infie ;.;
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:03
@Martinka57: U nas mają tylko 2 i 3 klasy gimbazy, ale nie jest aż tak źle. Od początku roku była 1 kartkówka i praca z paintem ;p
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:18
To macie lepiej my tam arkusze robimy, różne prace z tekstem itp. itd to jest masakra i w ostatnim roku mieliśmy z 3 testy na kompach i z 4 kartkówki ;.;
Odpisz
1 grudnia 2014, 18:44
@Martinka57: Współczuje .-.
Odpisz
1 grudnia 2014, 19:43
Zamienimy si3? ;.; Ploose *.*
Odpisz
1 grudnia 2014, 19:53
@Martinka57: Pff, nawet bym trzech lekcji nie wytrzymała :P
Odpisz
1 grudnia 2014, 20:32
Ja mam od 2 lat teraz jest trzeci ;.;
Odpisz
1 grudnia 2014, 20:35
@Martinka57: Jak ty to wytrzymujesz o_o
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2014, 21:41
.. Umarłam dawno temu... A tak na serio to dzięki temu że dyro nam załatwił nową kl. Inf. I nowe kompy... No dobra lekcje i tak bolą >.< ale niedługo konieć to ostatni rok męczarń! Żegnaj budo witaj gimbazo XD
Odpisz
2 grudnia 2014, 00:09
@Martinka57: Ja pamiętam moją nauczycielkę od infy z postawówki. Wredna, sucha, ale przez całe 45 min tylko przepisywaliśmy teksty i robiliśmy tabele w wordzie. W gimnazjum pierwsze lekcje są nudne, nauczyciel pokazuje mniej więcej to co jest na obrazku. W 3 klasie dopiero trzeba będzie zakuwać ;p
Odpisz
2 grudnia 2014, 06:40
my musimy robić arkusze inne prace nawet prezentacje i miele innych
Odpisz
2 grudnia 2014, 10:33
@Martinka57: W podstawówce zrobiłam tylko jedną prezentację, jeszcze jej nie sprawdziła ;-;
Odpisz
2 grudnia 2014, 15:29
My też robiliśmy prezentacje, na temat zwierząt dostałam 6 >v<
Odpisz
2 grudnia 2014, 15:47
@Martinka57: D: U mnie było o godłach Polski. Jeszcze mi franca 3 na koniec roku postawiła, a w gimbazie mam same 5 ;-;
Odpisz
2 grudnia 2014, 17:01
life is brutal
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:30
@Martinka57: uwzieła się na mnie!
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:50
Tak jak na nas pani od przyrody na naszą klasę
Odpisz
14 grudnia 2014, 12:31
@Martinka57: Czyżbym nie był jedyny?
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2014, 12:54
@CityOfAngel: Widocznie tak
Odpisz
1 grudnia 2014, 21:51
My nie mamy kartkowek na info. i dostajemy 5 za nic
Odpisz
1 grudnia 2014, 19:10
U nas nie dość że lekcje z dyrką to jeszcze na pierwszej lekcji padło od niej pytanie "Wiecie jak włączyć komputery" ? Pomijając fakt że każdy komp uruchamia się 30 minut (Vista)
Odpisz