Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar YTFireLordYT

4 marca 2021, 16:22

jak u nas pan zaczął uczyć nas o html i tydzień później zrobił o tym sprawdzian to nie było żadnej 6 były tylko dwie 5 cztery 3 a reszta 1 lub 2

Avatar karrimozer

23 lipca 2019, 23:40

Hmmm... czyli nie tylko ja miałem w TECHNIKUM zajęcia z OPROGRAMOWANIA MICROSOFT na informatyce?

Avatar Rollecoster0

30 grudnia 2018, 00:01

you don't say

Avatar ja_neron

1 grudnia 2014, 17:22

Czy wy nigdy nie ogarniecie, że w szkole praktycznie niczego się nie nauczycie!? Jeśli chcecie coś wiedzieć to musicie szukać wiedzy na własną rękę, a poza tym po co szaraczkowi java(i tak co najmniej jeden debil w waszej klasie by was tak opóźnił, że w 3 lata byś się javy nie nauczył)?

Avatar Tomasz95

Edytowano - 18 kwietnia 2016, 21:17

@ja_neron: Albo większość klasy. (nawet sztuczne programowanie bloczkami (klocki z gotowymi poleceniami, nie miało to nic wspólnego z prawdziwym programowaniem) było dla nich o wiele za trudne)

Avatar
Kamilcia_mlp66

26 grudnia 2018, 09:39

@Tomasz95: Uczenie się obsługi painta lub edytora tesktu przez 6 LAT jest gorsze.

Avatar ATPWarszawa

4 marca 2018, 07:40

ja tam mam windowsa 10 w sali informatycznej

Avatar Tymek590

12 marca 2017, 13:28

ja chce się nauczyć BASIC V2

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2017, 09:19

Nas kuźwa co Rok uczą obsługi PAINTA.

Avatar Fennekin

28 listopada 2014, 18:10

Wkurza mnie to, że zawsze w szkole na szkolnych kompach jest Windows XP a nauczyciele na laptopach mają Windows 7 ...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar marek20004

29 września 2015, 17:06

@Fennekin: U mnie jest tak że kompy stacjonarne są Xp jest około 10 laptopów 8 a 7 chyba nikt nie ma

Avatar nalorek1972

30 kwietnia 2016, 08:02

@Fennekin: u nas wszyscy mają 7

Avatar monho25

1 grudnia 2014, 14:09

Ja chyba jestem dzieckiem szczęścia, bo u nas jest Windows 7. ._.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Tomasz95

19 kwietnia 2016, 14:29

Jak nie chcesz żeby ci odpisywać po jakimś czasie to pisz to pod każdym komentarzem. Co niby złego jest w odpowiadaniu po jakimś czasie? Nic!

Avatar
Michaelpl03

19 kwietnia 2016, 14:57

@Tomasz95: Nie mówię, że to coś złego. Wręcz przeciwnie, chcę ci dać za to łopatę. Za free!

Avatar kuba321333321333

10 marca 2015, 03:13

nas w ciągu 2 lat nauczł budowy komputera obsługi painta i worda oraz tworzenia folderu 2lata ogarnąć można w tydzień :)

Avatar Swagger409

30 grudnia 2014, 13:56

przynajmniej z tego będzie sprawdzian ;p

Avatar Love_Bunny

27 grudnia 2014, 11:30

U mnie w klasie cały czas musimy robić prezentacje albo rysujemy w paincie ._.

Avatar Martinka57

1 grudnia 2014, 15:19

Ciesz się, że nie masz infy z dyrem ;.;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar CityOfAngel

14 grudnia 2014, 12:31

@Martinka57: Czyżbym nie był jedyny?

Avatar Martinka57

Edytowano - 14 grudnia 2014, 12:54

@CityOfAngel: Widocznie tak

Avatar Fretkowa

1 grudnia 2014, 21:51

My nie mamy kartkowek na info. i dostajemy 5 za nic

Avatar albert7168

1 grudnia 2014, 19:10

U nas nie dość że lekcje z dyrką to jeszcze na pierwszej lekcji padło od niej pytanie "Wiecie jak włączyć komputery" ? Pomijając fakt że każdy komp uruchamia się 30 minut (Vista)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nieuczciwa ocena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka