Morgan Freeman nazywa się tak
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
To musiało być męczące
Lekko nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2017, 19:19
@KontoUsunięte: Gordon Morgan mają tyle samo liter razem 12 Freeman ma 7 czyli o 1 wiecej niz kazde z ich imion kom został dodany 1 grudnia 12 - 7 -1 - 1 = 3 Half Life 3 confirmed
Odpisz
24 października 2017, 22:40
@Maszterek583: gdyby zamienic morgan na gordon to
gordon freeman
half life 3 confirmed
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:11
Mialem napisać o tym ze G. Freeman i M. Freeman mają podobne imiona i nazwiska zrobić o tym jakieś działanie mamtematyczne i na końcu: Half Live 3 confirmed ale mi się odechcialo w połowie.
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:24
To się robi tak: Morgan Freeman i Gordon Freeman, przypadek? Nie sądzie = Half Life 3 confirmed XD
Odpisz
1 grudnia 2014, 17:48
@TheGreatcat: Nie, to się robi tak:
Morgan Freeman i Gordon Freeman.
Ile jest tam "o"?
3 "o".
Half-Life 3 potwierdzony!
Odpisz
22 grudnia 2015, 12:08
Wszędzie się piszę o Half Life, wiele razy czytałeś tą nazwę, prawdo podobnie jesteś fanem Half Life a i tak napisałeś "Half Live" głąbie...
Odpisz
22 grudnia 2015, 14:30
@TheHunterMikiPL: Ja fanem? Chyba coś ci się pomyliło ku*wa. Wszędzie słyszy? Ja nawet nie znam fabuły tej gry.
Odpisz
22 grudnia 2015, 14:37
Co nie zmienia faktu, że jak mogłeś napisać "Half Live".
Odpisz
22 grudnia 2015, 14:52
@TheHunterMikiPL: Co na zmienia faktu że mogłem popełnić błąd.
Odpisz
22 grudnia 2015, 15:04
*nie
Odpisz
22 grudnia 2015, 15:08
@TheHunterMikiPL: Ale się dałeś. Co nie zmienia faktu że napisałem "na" przez błąd.
Odpisz
22 grudnia 2015, 15:16
Co nie zmienia faktu, że nie masz prawa do pomyłki.
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2015, 16:01
@TheHunterMikiPL: Powiem do ciebie to samo kiedy ty się pomylisz.
EDIT:A to ty! To ty byłeś tym debilem który nazwal Bcośtam trollem haha
Odpisz
22 grudnia 2015, 16:05
Kropka na końcu zdania, on jest trollem i nie Bcośtam, tylko THEBDQJP.
Odpisz
22 grudnia 2015, 16:09
@TheHunterMikiPL: Mam gdzieś jego nick
Myślisz że jesteś ode mnie mądrzejszy bo stawiasz kropkę na końcu zdania?
Odpisz
22 grudnia 2015, 16:13
Znowu kropka.
Nie myślę, po prostu tak jest.
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2015, 18:19
@TheHunterMikiPL: No właśnie, nie myślisz zrobiłem to specjlanie
Rozgryzłem cię utworzyłeś takie zdanie aby twoja brzmiała elokwentnie, takie który by miało przecinek.
Kiedyś zrozumiesz że to ty jesteś w błędzie a ortografia w internecie się niezbyt liczy.
Jak już jesteś takim Grammar Nazi to atakuj Gulpina patrioto.
Ps Jutro nie będzie dyktando tylko przyrka jak coś.
Odpisz
22 grudnia 2015, 18:44
Nie jestem w stanie zrozumieć drugiej i trzeciej linijki.
Nie rozgryzłeś, mnie odpowiedź brzmi: nudzi mi się :P
I wcale nie jestem grammar nazi, a grammar nazi nie pisze się wielką literą.
Nie pisze się Ps tylko PS i jak piszesz PS to możesz pisać pod tym, a nie w tej samej linijce.
WAT? Ja nawet nie mam takiego przedmiotu jak przyroda.
Odpisz
22 grudnia 2015, 18:52
@TheHunterMikiPL: Ale jutro z przyklki jest spra
Rozgryzłem cię utworzyłeś takie zdanie aby twoja wypowiedź brzmiała elokwentnie, takie który by miało przecinek
Ku*wa człowiekowi na telefonie każesz poprawnie pisać.
Myślisz że na sprawdzianie popełniałbym takie błędy? Myślisz ze coś zmienisz pisząc to?
Odpisz
22 grudnia 2015, 18:56
Tak. I nie obchodzi mnie to czy popełniałbyś takie błędy na sprawdzianie.
Odpisz
22 grudnia 2015, 18:59
@TheHunterMikiPL: No to źle myślisz bo to jest internet.
Odpisz
22 grudnia 2015, 19:01
Przed "bo" powinien być przecinek.
Odpisz
15 października 2015, 17:26
Dobrze że nie Gordon... ;-;
Odpisz
10 marca 2015, 18:31
Całe życie w kłamstwie...
Odpisz
4 stycznia 2015, 15:43
a gordon freman nazywa sie tak bo ma na imie gordon a nawisko freeman
Odpisz
1 grudnia 2014, 18:30
ten tekst zmienił moje życie mam nadzieję że nie tylko moję
Odpisz
1 grudnia 2014, 15:05
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:43
@frazeologizm: za**biste (pozdro z podlogi)
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:31
a gordon frymam to jego brat/dziadek/wójek/i ktos tam jeszcze
Odpisz
1 grudnia 2014, 15:36
~ powiedział Paulo Coelho
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2014, 15:42
Wyraź swoje rozważania na ten temat w formie rozprawki.
Odpisz
1 grudnia 2014, 15:31
Naprawdę?! Nie wiedziałem. :O
Odpisz
1 grudnia 2014, 15:30
z pewnością odkryli to Amerykańscy naukowcy.
Odpisz
1 grudnia 2014, 15:22
Odpisz
29 listopada 2014, 12:51
Na obrazku jest Morgan Freeman, nie musicie dziękować.
Odpisz
1 grudnia 2014, 15:11
ale ja i tak dziekuje
Odpisz
30 listopada 2014, 20:34
No shit Sherlock!
Odpisz
29 listopada 2014, 22:26
Half-Life 420 confirmed?
Odpisz