Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mumia1337

24 sierpnia 2018, 13:49

(stellaris Utopia)

Avatar Tropicoplayer

26 stycznia 2021, 17:43

@mumia1337: Fajna gra i tak dalej, ale powiedz mi jaki ma to związek z SW?

Avatar maslo_maslane

1 grudnia 2014, 16:27

jak można kontynuować coś co się skończyło?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2018, 21:23

Avatar
ZiemiaJestPlaska

6 kwietnia 2019, 16:19

Avatar Slenderowiec2012

1 grudnia 2014, 16:02

"Mam tę moc!" :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar jakub17

27 grudnia 2014, 19:15

@Slenderowiec2012: akurat pech bo jak miałem już pisać to mi się komputer zjarał :(

Avatar SongMan

2 września 2018, 17:31

Avatar figaro19

1 grudnia 2014, 16:03

Mały konkursik: Znajdź lepszy tytuł dla 7 części.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar deadpoolpl

18 lutego 2015, 20:01

@figaro19: "gwiezdny kot" -_-

Avatar Wowo24

Edytowano - 2 lipca 2018, 09:15

@natan100: Zgadłeś z tym Przebudzeniem Mocy. Brawo👏

Avatar Soberker

1 grudnia 2014, 16:08

Na pewno nie będzie piosenek co 5 minut jak w Krainie Lodu, to by było gówno -.-

Avatar PitbullLwG

1 grudnia 2014, 16:50

@Soberker: Ulepimy dziś kuta...ekhm, bałwana.

Avatar Soberker

1 grudnia 2014, 17:32

@PitbullLwG: Luke? *puk puk puk puk puk PUK* Do you wanna build the Death Star?

Avatar Samukai987

23 sierpnia 2016, 21:01

@Soberker: To był Musical dlatego tyle piosenek ._,

Avatar Ninani

1 czerwca 2016, 21:39

Jak dla mnie to jedna piosenka gdzieś może być.

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2015, 18:08

Eevoki powinny zaśpiewać. Albo yoda. Albo chewbacca

Avatar ArekTIGER

28 grudnia 2015, 12:11

Yoda nie żyje

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2015, 12:17

@ArekTIGER: ja to mam pecha

Avatar Makljer123

1 grudnia 2014, 18:26

Wytłumaczy mi ktoś pokiego wała 7 epizod?

Avatar figaro19

25 grudnia 2014, 08:54

@Makljer123: Pieniądze.

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2014, 22:39

Wystarczy że zrobili miecz z rękojeścią czy jak to sie nazywa.

Avatar elementiro

3 grudnia 2014, 19:10

chodzi ci o ten laserowy jelec?

Avatar
Konto usunięte

4 grudnia 2014, 16:03

@elementiro: Tak :)

Avatar Maks2603

1 grudnia 2014, 19:37

Hói z tym (bez obrazy dla fanów), te hóie z Legendary zniszczyli Park Jurajski!

Avatar FD_God

1 grudnia 2014, 19:00

Szkoda, że takie filmy jak Avengers i wszystko co teraz jest dodawane o Marvelu jest właśnie z produkcji Disneya.

Avatar Makljer123

1 grudnia 2014, 18:30

Gwiezdne Wojny: Ostatnia bitwa

Avatar Chewbacca

1 grudnia 2014, 18:14

Dokładnie tak

Avatar borixon

1 grudnia 2014, 17:38

Co tu jest śmieszne?

Avatar Zohan666

1 grudnia 2014, 16:28

XD

Avatar Neronixu

1 grudnia 2014, 16:29

@Zohan666: Miszcz xD

Avatar Zohan666

1 grudnia 2014, 16:48

@Neronixu: Dziękuje. XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Północne Węgry

Chciał tylko pomóc

Niezniszczalne

Fajnie że odpowiedzieli

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka