Zawsze chciałem to zobaczyć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Nigdy na to nie wpadną
Nie znoszę kleszczy
Nieuczciwa ocena
Drewniany kominek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2015, 12:44
Zakaz nagrywania mówili , móg tego nie nagrywać . Zemścili się
Odpisz
8 lipca 2015, 18:00
mogę umrzeć w spokoju
Odpisz
22 czerwca 2015, 21:51
Po strzale
Ramos-To nie byłem ja
Odpisz
3 grudnia 2014, 14:14
Strzał życia. Złota piłka 2014 dla Sergio Ramosa!
Odpisz
3 grudnia 2014, 15:18
@miszcz: Real ♥
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2014, 21:47
Rżal, spżedal sie, tylko OKS Iskierka Śmierdnica ;/
Odpisz
22 maja 2015, 14:23
@miszcz: To strzelał Ronaldo :P
Odpisz
22 maja 2015, 14:24
A nie sory jednak ramos
na pierwszy rzut oka widziałem 7
Odpisz
3 grudnia 2014, 19:11
Mogę teraz umrzeć wiedząc, że moja dusza i ciało są pogodzone.
Odpisz
3 grudnia 2014, 16:59
super
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2014, 16:38
i z laczka!!!
Odpisz
3 grudnia 2014, 14:42
Idealnie wymierzyl
Odpisz