Ciekawe dlaczego jest singlem...?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Nieuczciwa ocena
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To musiało być męczące
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2021, 08:18
Najlepsi trenerzy personalni też nie startują w zawodach
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:42
Ja nie mam takiego znajomego. Ja nim jestem ._.
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:50
@darcus: Też kiedyś nim byłem, ale już nim nie jestem.
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:51
@kuba5611: A ja zostanę na całe życie.
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:52
@darcus: forever alone
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:54
@kuba5611: Eee, tam. Jestem singlem z własnej woli i z własnej woli nim pozostanę.
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:55
@darcus: też tak miałem. Teraz jestem jedyny nie-sam
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:55
@kuba5611: Spoko, widocznie zmieniłeś zdanie. Acz ja jednak pozostanę sam...
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:56
@darcus: jak kto woli
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:57
@kuba5611: I na tym skończmy.
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:57
@darcus: Dobrze.
Odpisz
18 grudnia 2018, 09:45
@darcus: Pinokio
Odpisz
30 lipca 2019, 00:06
@darcus: I nie pozostał
Odpisz
30 lipca 2019, 01:11
@JaToTen: To nie ta sama osoba, jak dla mnie tamten darcus pozostał
Odpisz
5 grudnia 2014, 20:51
ja jestem tym kimś ;_;
Odpisz
17 maja 2017, 06:07
@ApriL141: Nie ty jedna \_:)_/
Odpisz
5 grudnia 2014, 20:26
Ta, poprę darcus'a. He he. ;-;
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:32
osoba wie co robić, ale nie potrafi tego wykonać. Np się mówi że trzeba zacząć rozmawiać normalnie, potem powoli coraz dalej iść itp. Inni jakoś to zrobią, a np osoba dająca tą rade już nie.
Mówić a robić to nie to samo :/
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:24
Sprawiłem, że koleżanka z kolegą zaczęli ze sobą chodzić, sam sobie nie potrafilem pomóc.
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:19
niczym Barney
Odpisz
5 grudnia 2014, 16:19
Jest kilka powodów (wiem, bo sam jestem taką osobą):
- widzi dobrze drugą osobę, nie jest zaślepiony,
- jest brzydki jak przejechana ropucha, (to ja :))
- szuka czegoś stałego.
Odpisz
5 grudnia 2014, 15:32
Dlatego ma trzeźwe spojrzenie na tę sprawę ;)
Odpisz
5 grudnia 2014, 15:30
no mam :)))
Odpisz
5 grudnia 2014, 15:17
Bo on nie potrafi go zacząć.
Odpisz
5 grudnia 2014, 13:41
Friendzone
Odpisz
5 grudnia 2014, 13:05
#trustory #tagbardzorocznik2001
Odpisz