Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Myszorr_

4 grudnia 2014, 17:00

Siemka, podeśle ktoś może link do obrazka, że typek grał w jakąś gre na oculus rift i jego kumple wystawiają mu tyłki? (Tak wiem, tak troche w nieodpowiednim miejscu to pisze)

Avatar Goddess

Edytowano - 4 grudnia 2014, 17:08

@Myszorr_: to? :3 www.obrazki.jeja.pl/116657,cos-mi-tu-smierdzi.html 

Avatar Myszorr_

4 grudnia 2014, 22:26

@Goddess: o dzięki!

Avatar kotul

4 grudnia 2014, 21:12

i takie powinny być.A nie,zmyjesz to i nie poznajesz kobiety.Tak jak z reklamy media expert.

Avatar Meble_z_Ikei

4 grudnia 2014, 20:04

Rihanna i Katy Perry nie są brzydkie bez makijażu.

Avatar jessie2014

4 grudnia 2014, 19:34

Mnie to nie obrażać koniem nie jestem a na imię mam Jessica

Avatar slenderr

4 grudnia 2014, 16:44

rihanna nawet ładnie wygląda bez makijażu, chociaż nie tak jak sarah jessica parker

Avatar maderfaker123

Edytowano - 4 grudnia 2014, 16:41

rihanna nawet ładna

Avatar Aracz

4 grudnia 2014, 16:34

A tak w ogóle - czy ktoś oprócz mnie zobaczył, że jak się daje czyjeś zdjęcie bez makijażu, to specjalnie wybiera się takie, na którym ta osoba wygląda nie najlepiej?

Avatar VanQuisch

4 grudnia 2014, 14:56

Właściwie co tu się spodziewać po Britney? Już mało kto o niej pamięta, a jak już, to pamiętają ją jako nastolatkę.
A Rihana i Katy Perry nie są w realu wcale brzydkie. To że zdjęcie jest słabej jakości powinno być brane pod uwagę.
Co do Paris Hilton. Przecież to coś składa się w większości z plastiku. Już nie powinno być uważane za człowieka.

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2014, 17:31

Avril Lavigne bez makijażu wygląda jak Mateusz Maga z Top Modl .__.

Avatar mola11

3 grudnia 2014, 14:28

Może to jedna osoba...

Avatar noszkurnawszystkozajete

3 grudnia 2014, 15:15

tap madl*

Avatar szafirowy01

4 grudnia 2014, 14:33

Avatar szynszyla369

Edytowano - 2 grudnia 2014, 17:48

deska wygląda lepiej bez lakieru xd

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2014, 17:12

Rihanna całkiem mrau

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Przyszłość jest piękna

Hobby dla faceta

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka