Słabe, ale pójdę do kina i ubiorę się jak pajac
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Dobrze czasem się oderwać
To będzie bolało
To musiało być męczące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2020, 03:09
Przebudzenie mocy ma już ponad 4 lata? Czuje sie staro
Odpisz
5 kwietnia 2015, 19:36
Też uważam że te nowsze części są gorsze od poprzednich.
Odpisz
6 stycznia 2017, 18:12
@Grambomoge: Dokładnie!
Odpisz
8 grudnia 2014, 16:19
o dokładnie za rok! XD
Odpisz
7 grudnia 2014, 16:14
miałam tak z anime....
Odpisz
7 grudnia 2014, 17:14
@Cyan_Blue: Jakim
Odpisz
7 grudnia 2014, 20:42
ogółem, z każdym anime.
Odpisz
7 grudnia 2014, 20:41
też mi sie wydaje że nowe części będą zrąbane
Odpisz
7 grudnia 2014, 16:11
I ten jego wyraz twarzy na ostatnim obrazku.. xD
Odpisz