A więc nikt nie podbił Moskwy?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Cóż za brak szacunku
To musiało być męczące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2014, 19:36
eee... jeszcze mongołowie zdobyli Moskwę oprócz polaków i Bonapartego
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:43
@Honzo: ale oni to zrobili kiedy byli mega ku*wa op a rosja to małe państewko w przeciwieństwie do Polaczyn
Odpisz
3 grudnia 2014, 06:55
@sxx2000: A no też prawda
Odpisz
3 grudnia 2014, 07:28
@Honzo: jeśli się nie myle to Bonaparte nie zdobył Moskwy chciał lecz przegrał
Odpisz
3 grudnia 2014, 15:01
@sebastan: zdobył Moskwę ale tydzień później Rosjanie ją odbili.
Odpisz
3 grudnia 2014, 15:59
@sebastan: Wszedł do opuszczonej, płonącej Moskwy :)
Odpisz
3 grudnia 2014, 23:28
@sebastan: bonaparte zdobył rosję ale jego armia była głodna a w moskwie nie było niczego bo wszystko rosjanie zabrali i mimo że ta bitwa była wygrana to ona przyczyniła się do porażki na wojnie
Odpisz
4 grudnia 2014, 06:38
@bylejakbylegdzie: i jeszcze pokonała ich zima jak Hitlera
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:42
To tak jak nam. Z tego prosty wniosek że nikt moskala nie pokona.
Odpisz
7 grudnia 2014, 07:31
@Mnich1: a Mongole ? a Polacy?
Odpisz
7 grudnia 2014, 14:04
Wszyscy zostali wypędzeni z Moskwy, a oto chodzi w tym obrazku.
Odpisz
8 grudnia 2014, 15:25
@Mnich1: wiem ale jednak zajęliśmy choć na chwile stolicę Ruskich
Odpisz
8 grudnia 2014, 15:25
@Mnich1: może dlatego przenieśli stolicę do Petersburgu
Odpisz
2 grudnia 2015, 14:57
@sxx2000: Polacy zdobyli Moskwę(a raczej fałszywy Dymitr z ich pomocą) podczas wielkiej smuty przez którą Rosja była osłabiona.... Przez jakiś czas dzięki wsparciu wojska polskiego i najemników z Europy nieprawdziwy dziedzic utrzymywał się na tronie, ale Bojarzy(szlachta rosyjska nie uznająca nowego cara) zamordowali go po kilku latach. Co ciekawe ludność rosyjska kochała swoich carów(taka mentalność) więc w obawie o swoje życia Bojarzy powiedzieli, że to Polacy zrobili..... ludność rosyjska wyrżnęła wszystkich polskich mieszkańców Moskwy.
Odpisz
5 grudnia 2014, 22:06
rosia wtedy zaczęła i polska wtedy skończyła
Odpisz
2 grudnia 2014, 19:03
Patrząc z tej strony to Polska jest zła ;-;
Odpisz
5 grudnia 2014, 15:28
Nie ma podziału na złe i dobre państwa.
Odpisz
5 grudnia 2014, 16:15
Są tylko agresorzy i ci którzy prowadzą wojnę z przyczyny tych pierwszych, tak jak podczas wojny Polski z Zakonem Krzyżackim, wtedy Krzyżacy to byli agresorzy.
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:28
@XpiterekX: Tyle to i ja wiem.
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:38
No to za**biście, bo pewna cześć użytkowników jeja tego nie wie.
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:55
@XpiterekX: W skrócie zły jest kraj który zacznie jadkę
Odpisz
5 grudnia 2014, 19:10
@XpiterekX: bitch pleas ... miałem to na historii i to co na obrazku i to co powiedziałeś/napisałeś
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:55
@Angel_Kubixarius: ;) ja też na historii, ale mi o to chodzi, ze na jeja jest tyle dzieci, które nie wiedzą o co z tym chodzi...
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:55
@volf360: Tak.
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:36
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:15
mmm mongołowie też ich podbili ale to szczegół
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:06
@sectus: W tym momencie rosja była raczej sporym plemieniem.
Odpisz
2 grudnia 2014, 18:48
bo potomkowie plemion słowiańskich wiedzą co to znaczy zima
Odpisz