Różnica pomiędzy graczami kiedyś i dzisiaj
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
Cóż za brak szacunku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2020, 12:30
Ok boomer
Odpisz
9 grudnia 2014, 12:08
tak jak z nauką, kiedys dziecko myślało i latało do innych po pomoc, teraz wystarczy 2sek i wujek google pomoże
Odpisz
25 lipca 2016, 17:13
@ALKATRAZ: Ja myślę, ewentualnie piszę ze strasznie grubej encyklopedii.
Odpisz
9 grudnia 2014, 07:58
a ja nigdy nie szukam pomocy w necie zawsze przechodzę dalej sam
Odpisz
9 grudnia 2014, 14:44
@loloja: Wtedy jest najlepsza rozrywka i samozadowolenie.
Odpisz
9 grudnia 2014, 14:57
@loloja: Bez internetu za chiny bym nie zdobył wszystkich materiałów wywiadowczych w COD:MW3 bo to 1 piep**one gówno było za siatką dla odmiany a nie na czymś lub za...
Odpisz
9 grudnia 2014, 18:02
@volf360: tak tak jeżeli robisz to po przejściu fabuły żeby znaleźć jakieś ukryte dodatki czy coś not oto jeszcze nie jest takie "głupie"
Odpisz
9 grudnia 2014, 18:03
@KingsMax: tak i największa satysfakcja
Odpisz
9 grudnia 2014, 21:52
@loloja: Samozadowolenie to też satysfakcja.
Odpisz
9 grudnia 2014, 21:53
@volf360: To było za siatką, nie na czymś lub za... WTF?
Odpisz
9 grudnia 2014, 22:06
@KingsMax: kiedy próbujesz uratować córkę prezydenta (wsparcie ostrzałem snajperskim) to na dachu za siatką jest jedna a inna która mnie też bardzo męczyła była na zjeżdżalni ...
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:01
@volf360: Jest jednak ZA czymś.
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:10
@KingsMax: napisałem wcześniej "bo to 1 piep**one gówno było za siatką"
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:23
@volf360: Napisałeś że było ZA siatką dla odmiany, a nie na czymś lub ZA.
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:26
@KingsMax: Już nie wiem o co się czepiasz -,-
Odpisz
9 grudnia 2014, 17:54
Zapomniales napisac o kupowaniu dodatków do gry
Odpisz
9 grudnia 2014, 16:53
Nic dziwnego, w końcu to pokolenie graczy jest wychowywane przez gry, które prowadzą ich za rączkę, nagradzają za najbardziej podstawowe czynności, oraz pokazują dokładnie gdzie się udać i co zrobić...
Odpisz
13 czerwca 2020, 15:01
@darcus: ale byczq moze po prostu nikt nie chce tracić czasu na latanie w kółko i kminienie skoro moze na necie w 30 sec ogarnac o co chodzi i dalej cieszyc sie gra
Odpisz
13 czerwca 2020, 15:36
@Sebzer: No okej, spoko, co kto lubi xD
Tylko dla mnie takie kminienie właśnie cieszy
Odpisz
13 czerwca 2020, 19:40
@darcus: to zależy od gry.. jeśli gra w całosci została stworzona do tego aby rozwiązywać zagadki itp itd no to jak najbardziej powinno sie je samemu rozwiązywać. Ale jak mamy np. grę z otwartym światem i dużą ilością akcji i nagle się utknie w jakimś miejscu z powodu debilnego projektu danej lokacji/ misji to ja wolę sprawdzić na necie gdzie jest ten je**ny przedmiot który mam znaleźc zamiast 2h biegać w kółko żeby się dowiedzieć, że nie zauważyłem interaktywnego obiektu (który był częścią zagadki) bo obiekt ten wyglądał na nie interaktywny.
Odpisz
13 czerwca 2020, 19:42
@Sebzer: z powodu złego wykonania. Bo jeśli cały czas w grze interaktywne obiekty się podświetlają to skąd mogłem wiedzieć, że teraz ten jeden się nie podświetli.
Odpisz
13 czerwca 2020, 22:57
@Sebzer: Jeśli chodzi o ch*jowe wykonanie to się zgadzam.
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2014, 06:23
było, tylko że z innym obrazkiem
Odpisz