Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Macio720

4 grudnia 2014, 19:18

inwalidzi umysłowi...
*niepokoi się* jak duża część internetu

Avatar Macio720

4 grudnia 2014, 19:18

@Macio720: i może ja
oceńcie mnie

Avatar Kubox123456

4 grudnia 2014, 20:21

@Macio720: 2/10 nie polecam

Avatar Macio720

4 grudnia 2014, 20:29

@Kubox123456: na razie średnia 2,00 zobaczymy jak dalej
wzywam do oceny:
-Szymon123
-KILLER
-Hmm... zapomniałem nicków innych spoko osób, ale może jeszcze ktoś odpisze

Avatar Kubox123456

4 grudnia 2014, 20:41

@Macio720: -Mnich1
-Pikachu
-Sauron
-Chupacabra001
-Umpa94
-Nuno69
-Jacek1s

Avatar bylejakbylegdzie

4 grudnia 2014, 21:03

@Macio720: 5/10 można gadać

Avatar Macio720

Edytowano - 4 grudnia 2014, 21:09

@Kubox123456: wzywam te osoby
P.S. Ale ze mnie debil, jak można zapomnieć nicku jacka

Avatar
Konto usunięte

4 grudnia 2014, 21:39

@Macio720: Daję 10 na 10 za super imię (tak, też mam na imię Maciek) :)

Avatar J2319

5 grudnia 2014, 09:02

@Macio720: 11/10 - IGN

Avatar Macio720

5 grudnia 2014, 13:49

@J2319: co?
IGN?

Avatar J2319

5 grudnia 2014, 15:56

@Macio720: Wygoogluj ;-;

Avatar Macio720

5 grudnia 2014, 17:39

@J2319: aha... to dzięki tej wiedzy o FNAF?

Avatar J2319

5 grudnia 2014, 19:05

@Macio720: IGN nie ma prawie nic wspólnego z robo-misiami :o

Avatar Macio720

5 grudnia 2014, 19:33

@J2319: ale chyba z grami

Avatar J2319

5 grudnia 2014, 19:40

@Macio720: Z grami to tak :D

Avatar Macio720

5 grudnia 2014, 19:48

@J2319: a ja się na niektórych znam na przykład fnaf

Avatar J2319

5 grudnia 2014, 20:28

@Macio720: Ja nie mam wiele gier. Także znam dobrze te, które mam ^^

Avatar Macio720

5 grudnia 2014, 20:45

@J2319: ale mi chodzi o postacie, easter eggi itp.

Avatar J2319

6 grudnia 2014, 11:19

@Macio720: Ja to samo ;D

Avatar Macio720

6 grudnia 2014, 16:30

@J2319: piona

Avatar J2319

6 grudnia 2014, 17:28

@Macio720: PJONA!

Avatar Macio720

6 grudnia 2014, 17:56

@J2319: *klaps *

Avatar BUCxD

4 grudnia 2014, 19:13

nawet tu mnie obrażają :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie po oczach

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jakby trochę nie fair

Powodzenia

Pilne

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka