Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawlikok

4 kwietnia 2020, 08:50

Multiplatformowcy i tak są najlepsi

Avatar JaJestemZWami

8 lutego 2016, 16:52

Ogólnie na konsolach jest stosowana lepsza grafika a na komputerach jest lepsze sterowanie. Ogólnie człowiek który się uczył grać na komputerze może nie ogarnąć konsoli, i odwrotnie. Ja lubie i to i to ale konsoli dawno nie miałem w rękach.

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2017, 18:10

@JaJestemZWami: "Lepsza grafika" Kisne motzno

Avatar Fenix12

26 stycznia 2017, 01:45

multi-platforma

Avatar DarthVader999

Edytowano - 9 marca 2016, 15:48

Sorry konsolowicze i inteligentni. Ja nie wymysliłem tego mema. Ja go tylko zacytowałem.

Avatar aojx0

1 lipca 2015, 23:10

ja wole PC ale konsole też są spoko

Avatar lorax12

17 stycznia 2015, 12:15

Oni są na kanapie czy w jednym łóżku???

Avatar aojx0

1 lipca 2015, 23:10

@lorax12: kanapie

Avatar mwilg

30 grudnia 2014, 16:24

Cała prawda

Avatar HQ909

7 grudnia 2014, 13:27

japie**ole jak można być takim zjebem ? każdy może grać na czym tylko zechce. Ośmieszacie się tą "wojną" PC vs. konsole

Avatar Hank1212

8 grudnia 2014, 07:44

@HQ909: Wreszcie jakiś mądry...

Avatar
German_Shepherd

7 grudnia 2014, 15:57

Konsole!

Avatar jacek1s

7 grudnia 2014, 13:33

Wesoło jesienią w ogródku na grządce,
Tu ruda marchewka tam strączek,
Tu dynia jak słońce, tam główka sałaty,
A w kącie ogórek wąsaty.

Ref.:
Ogórek, ogórek, ogórek,
Zielony ma garniturek,
I czapkę i sandały,
Zielony, zielony jest cały.

Czasami jesienią na grządkę w ogrodzie,
Deszczowa pogoda przychodzi,
Parasol ma w ręku, konewkę ma z chmurki,
I deszczem podlewa ogórki.

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2014, 13:36

@jacek1s: jacek znowu masz wstrzas mozgu?

Avatar jacek1s

7 grudnia 2014, 13:45

Tak kochanie.

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2014, 15:00

On teraz ma cały czas wstrząsy mózgu bo ma schizy że jest Barneym Dinozaurem ;-;

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2014, 15:31

@jacek1s: A tak serio, kiedy i z ktorego psychiatryka uciekles?

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2014, 15:32

@jacek1s: A i zastanawia mnie czemu ty zawsze jestes tak strasznie zminusowany?

Avatar jacek1s

7 grudnia 2014, 15:33

Bo powróciły stare, dobre czasy w których jestem hejcony :D

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2014, 15:36

@jacek1s: ok to odpowiedz na pierwsze pytanie

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2014, 13:11

Gram na konsoli i na lapku, ale ponieważ mam słabego laptopa, gram więcej na moim poczciwym PS3 i do tego granie na 40 calowym telewizorze z padem w dłoni jest dla mnie wygodniejsze niż granie na lapku na minimalnych detalach na ekranie 1366x768 klawiaturą i myszką.

Avatar kobraj11

7 grudnia 2014, 13:14

ja Tez ma ps3 I o world wygodnie sie gra a na pc gram se Lola cs i cywilizacion

Avatar Pan_Kinomaniak

7 grudnia 2014, 13:28

Laptopy nie są do gier, i wiadomo że jak masz słaby komputer to lepiej grać na konsolce, ja wole grać na pc bo z dobrym sprzętem granie jest wygodniejsze

Avatar Pan_Kinomaniak

7 grudnia 2014, 13:31

@kobraj11: Udostępnianie różności w internecie wymaga pewnej wiedzy, w twoim przypadku wymagana jest nauka języka polskiego i poprawnego pisania w nim...

Avatar Trilogyyy

7 grudnia 2014, 14:11

TV 40'.. masakra..mi 63' nie wystarcza a tu....

Avatar Slenderowiec2012

7 grudnia 2014, 14:44

W taki sposób nie można porównywać PC do konsol :P

Avatar rok20050

7 grudnia 2014, 13:56

konsole!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

Fajnie że odpowiedzieli

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Typowy NPC

Rel

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka