A ty się tam nie udzielaj!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Typowy NPC
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2020, 08:50
Multiplatformowcy i tak są najlepsi
Odpisz
8 lutego 2016, 16:52
Ogólnie na konsolach jest stosowana lepsza grafika a na komputerach jest lepsze sterowanie. Ogólnie człowiek który się uczył grać na komputerze może nie ogarnąć konsoli, i odwrotnie. Ja lubie i to i to ale konsoli dawno nie miałem w rękach.
Odpisz
20 lipca 2017, 18:10
@JaJestemZWami: "Lepsza grafika" Kisne motzno
Odpisz
26 stycznia 2017, 01:45
multi-platforma
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2016, 15:48
Sorry konsolowicze i inteligentni. Ja nie wymysliłem tego mema. Ja go tylko zacytowałem.
Odpisz
1 lipca 2015, 23:10
ja wole PC ale konsole też są spoko
Odpisz
17 stycznia 2015, 12:15
Oni są na kanapie czy w jednym łóżku???
Odpisz
1 lipca 2015, 23:10
@lorax12: kanapie
Odpisz
30 grudnia 2014, 16:24
Cała prawda
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:27
japie**ole jak można być takim zjebem ? każdy może grać na czym tylko zechce. Ośmieszacie się tą "wojną" PC vs. konsole
Odpisz
8 grudnia 2014, 07:44
@HQ909: Wreszcie jakiś mądry...
Odpisz
7 grudnia 2014, 15:57
Konsole!
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:33
Wesoło jesienią w ogródku na grządce,
Tu ruda marchewka tam strączek,
Tu dynia jak słońce, tam główka sałaty,
A w kącie ogórek wąsaty.
Ref.:
Ogórek, ogórek, ogórek,
Zielony ma garniturek,
I czapkę i sandały,
Zielony, zielony jest cały.
Czasami jesienią na grządkę w ogrodzie,
Deszczowa pogoda przychodzi,
Parasol ma w ręku, konewkę ma z chmurki,
I deszczem podlewa ogórki.
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:36
@jacek1s: jacek znowu masz wstrzas mozgu?
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:45
Tak kochanie.
Odpisz
7 grudnia 2014, 15:00
On teraz ma cały czas wstrząsy mózgu bo ma schizy że jest Barneym Dinozaurem ;-;
Odpisz
7 grudnia 2014, 15:31
@jacek1s: A tak serio, kiedy i z ktorego psychiatryka uciekles?
Odpisz
7 grudnia 2014, 15:32
@jacek1s: A i zastanawia mnie czemu ty zawsze jestes tak strasznie zminusowany?
Odpisz
7 grudnia 2014, 15:33
Bo powróciły stare, dobre czasy w których jestem hejcony :D
Odpisz
7 grudnia 2014, 15:36
@jacek1s: ok to odpowiedz na pierwsze pytanie
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:11
Gram na konsoli i na lapku, ale ponieważ mam słabego laptopa, gram więcej na moim poczciwym PS3 i do tego granie na 40 calowym telewizorze z padem w dłoni jest dla mnie wygodniejsze niż granie na lapku na minimalnych detalach na ekranie 1366x768 klawiaturą i myszką.
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:14
ja Tez ma ps3 I o world wygodnie sie gra a na pc gram se Lola cs i cywilizacion
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:28
Laptopy nie są do gier, i wiadomo że jak masz słaby komputer to lepiej grać na konsolce, ja wole grać na pc bo z dobrym sprzętem granie jest wygodniejsze
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:31
@kobraj11: Udostępnianie różności w internecie wymaga pewnej wiedzy, w twoim przypadku wymagana jest nauka języka polskiego i poprawnego pisania w nim...
Odpisz
7 grudnia 2014, 14:11
TV 40'.. masakra..mi 63' nie wystarcza a tu....
Odpisz
7 grudnia 2014, 14:44
W taki sposób nie można porównywać PC do konsol :P
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:56
konsole!
Odpisz