Pora zadbać o kondycję...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Ładne rzeczy
Rel
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2014, 23:53
Ahh opłaca się mieszkać na 4 piętrze, zawsze jakaś tam kondycja jest xd
Odpisz
7 grudnia 2014, 23:15
Ja mogę i bez problemu na 4 piętro w miarę szybko wejść bez zasapania się, ale to może dlatego, że jestem lekki i przyzwyczajony do prawie codziennego chodzenia po parę pięter w górę i w dół :)
Odpisz
7 grudnia 2014, 22:57
to przez szybką zmianę wysokości i ciśnienia więc jak się biega po schodach(albo jak ja po ruchomych jadących w dół {a ja biegnę w górę} [przyznać się kto tak robił]) to trudno się nie zmęczyć
Odpisz
7 grudnia 2014, 22:58
@Macio720: P.S. tak wstawiłem nawias w nawiasie
Odpisz
7 grudnia 2014, 21:50
Sądząc po ocenach nie tylko ja tak mam :)))
Odpisz