Samojebki - to nie takie łatwe!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Drewniany kominek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ikony
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2017, 16:47
Mój facet musiałby być koszykarzem, żeby być wyższy. Mam 187 wzrostu, także ten...
Odpisz
24 marca 2017, 20:29
@Historyjka: wysokie dziewczyny sa fajne :x
Odpisz
7 sierpnia 2017, 12:37
Jeżeli jest się odpowiednio niskim to tak :v
Odpisz
7 grudnia 2014, 01:14
czemu to CLICK wygląda jak DICK...
Odpisz
6 grudnia 2014, 19:55
Jak oni używają telefonu dotykowego przez rękawiczki? :P
Odpisz
6 grudnia 2014, 22:18
@Yasin: Złamali system!!!
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2014, 23:00
@Yasin: Nokia 1320 posiada taką opcję. Jestem posiadaczem owego modelu i już testowałem, przez rękaw też się da.
Odpisz
6 grudnia 2014, 20:08
Mam 160 cm wzrostu i jestem najniższa w klasie. Druga najniżsa osoba ma 175 cm wzrostu, a najwyższa równe 2 m. Życie jest ciężkie :(
Odpisz
28 stycznia 2015, 21:28
do której klasy chodzisz?
Odpisz
28 stycznia 2015, 21:37
@bettygrof: Choć to moze się wydawać dziwne chodzę do pierwszej gimnazjum, ludzie w moim wieku chyba dopiero powinni zaczynać rozsnąć, nieprawdaż? :)
Odpisz
29 stycznia 2015, 15:23
ja też jestem najmniejsza w klasie ;)
Odpisz
6 grudnia 2014, 18:12
Hahaha, a... nie ten obrazek...
Odpisz
6 grudnia 2014, 18:00
właśnie dlatego nie robię sobie selfie z innymi :p za krótkie ręce ;-;
Odpisz
6 grudnia 2014, 16:02
dobrze ,ze jestem wysoki :)
Odpisz
6 grudnia 2014, 15:10
Nie wiem czemu, ale lubię styl tego rysownika. Bardzo mi się podoba. Wie ktoś, czy nie prowadzi osobnej strony ze swoimi komiksami?
Odpisz
6 grudnia 2014, 15:11
@Szymon123PL: skoro podaje link do deviantów to raczej nie.
Odpisz
6 grudnia 2014, 15:13
@Agent00Kurczak: Nie zauważyłem linku na dole obrazka. Z góry dziękuje za odpowiedź i przepraszam za zbędne pytanie.
Odpisz