Tatuś chciał dobrze, synku!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Rel
Ikony
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2019, 11:26
Asdf
Odpisz
5 czerwca 2015, 20:53
1 razem klamka jest z lewej a 2 razem z prawej
Odpisz
26 grudnia 2015, 21:04
@matiExtreme:
Odpisz
13 lipca 2016, 23:08
@matiExtreme: Jak można być tak głupim???
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2016, 12:40
Jak zwykle wyzywasz jak jakaś Poeabana
Odpisz
14 lipca 2016, 16:51
@matiExtreme: No ale nie rozumiesz tego,a tylko głupi tego nie rozumie. 1 razem klamka jest z lewej, bo jest od strony pokoju syna, a 2 razem jest z prawej, bo jest od strony korytarza. I ty naprawde tego nie rozumiesz?!
Odpisz
15 lipca 2016, 16:43
Po pierwsze, sprawdź rok w którym to było napisane
po drugie sprawdź godzinę dodania
byłem wtedy młodszy i zmęczony (teraz ta godzina to nie problem ale kiedyś)
Odpisz
15 lipca 2016, 22:53
@matiExtreme: O CH*J!!! byłeś młodszy aż o ROK!!! Ty głupiutki dzieciaczku!
Odpisz
16 lipca 2016, 02:33
@matiExtreme: Tak... Młodszy... O rok... Ty na serio jesteś taki.... Głupi? Bo ja nie mogę już wytrzymać
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2016, 12:16
Tak młodszy o rok niedorozwoju
chyba nie starszy
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2016, 12:56
@matiExtreme: Poza tym już to rozumiem
Odpisz
16 lipca 2016, 17:34
@matiExtreme: Cieszę się, że już rozumiesz. I nie nazywaj mnie niedorozwojem, bo sam nim jesteś z tego cowidze
Odpisz
17 lipca 2016, 12:34
Sorry po prostu się wkurzyłem, może zakończmy tą kłótnię ?
Odpisz
17 lipca 2016, 16:20
@matiExtreme: Skoro tak mówisz.... Okey, The end
Odpisz
21 listopada 2021, 15:09
@matiExtreme: BTW sory że odkop ale kim był ten konto usunięte?
Odpisz
19 stycznia 2015, 14:20
SMUTNE
Odpisz
6 grudnia 2014, 14:35
no i ja xD
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:25
Szkoda tylko, że drzwi otwierają się od drugiej strony XD
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:32
@FD_God: O ile się nie myle... To krzesłem zablokował klamke, nie drzwi. Więc nie otworzy...
Odpisz
5 grudnia 2014, 22:18
@FD_God: Raczej klamke zablokowal, ale na poczatku tez mi sie wydawalo, ze zle je zablokowal
Odpisz
6 grudnia 2014, 03:35
@DeadExtreme: Okrągłą klamkę? Jak?
Odpisz
6 grudnia 2014, 08:26
@szafirowy01: Drzwi otwierają się do środka. Krzesłem zablokował klamke i gdy ktoś spróbuje otworzyć drzwi, klamka będzie haczyć o drzwi i nie da rady ich otworzyć.
Odpisz
6 grudnia 2014, 11:54
@DeadExtreme: klamka jest okrągła nie ma prawa chaczyć i bez żadnego problemu drzwi się otworzą
Odpisz
6 grudnia 2014, 12:10
@zombisiege: Nie widzisz jak wsadził krzesło pod klamke? Przekręcisz ją, ale nie pociągniesz drzwi bo kulka będzie haczyć o krzesło i nie otworzy się drzwi. Takie to ciężkie do zrozumienia?
Odpisz
6 grudnia 2014, 14:31
@DeadExtreme: biorąc pod uwagę część krzesła która jest przy ścianie i tą która jest na części drzwi można łatwo stwierdzić iż krzesło się wywróci a drzwi otworzą bez problemu.
po otworzeniu krzesło przechyli się w lewo od zewnętrznej strony po czym upadnie a drzwi się otworzą :)
Odpisz
6 grudnia 2014, 11:50
o co cho?
Odpisz
6 grudnia 2014, 13:29
@gabisoch: nie wiem
Odpisz
6 grudnia 2014, 13:18
Nie najlepszy ojciec.
Odpisz
5 grudnia 2014, 23:13
Poje***e! :0
Odpisz
5 grudnia 2014, 22:02
O to ze tatus takze boi sie potworow ^.^
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:17
O co biega ?
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2014, 21:22
@Flawless: myślę że, chodzi o to że, potwór jednak był w szafie. To wytłumaczyłoby czemu ojciec zablokował drzwi od jego pokoju
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:59
@Podlogowa: tak właśnie myslałem xD
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:13
O ch*j chodzi? xd
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:15
@jacek1s: nie wiem ,ale to jest takie jakieś ku*wa przerażające
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:19
A może ten mały gówniak który jest ojcem tego mniejszego gówniaka to Jeff The Killer? :O Popacz na oczy i uśmiech xd
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:34
@jacek1s: Jeff to słaba pasta, już ten obrazek jest lepszy :p
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2014, 21:49
@jacek1s: ejj ja tak nie wyglądam:<
Odpisz
5 grudnia 2014, 22:15
@Jeff_The_Killer_: Racja jestes brzydszy
Odpisz
5 grudnia 2014, 22:38
On jest "piękny".
Odpisz
5 grudnia 2014, 23:30
też was kocham ;-;
Odpisz
26 grudnia 2014, 23:03
@jacek1s: omgg..... Jacek o mnie pisze mogę umrzeć w spokoju
Odpisz