Ciekawe czy kosmici zadają sobie pytanie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Co to takiego?
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Brawo za czujność!
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2014, 22:42
Nie ludzie, tylko kosmici. Dla kosmitów my jesteśmy kosmitami.
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2015, 16:08
@KingsMax: Kosmici myślą o nas "kosmici", a o sobie ludzie?
Odpisz
16 listopada 2015, 21:59
@Archeologwinternetach: Tak, podobnie Polak o Niemcu obcokrajowiec, a o Polaku swój. Tak Niemiec o Polaku obcokrajowiec, a o Niemcu swój.
Odpisz
17 listopada 2015, 13:34
@KingsMax: Wiedziałem.
Odpisz
4 grudnia 2014, 20:57
Życie na innych planetach jest na 100%, ale to niekoniecznie taka forma życia, jakiej oczekujemy. Prawdopodobieństwo, że na planecie będzie życie, z którego wyewoluuje forma inteligentna ze zdolnością rozwoju cywilizacyjnego jest mniejsza, niż trafić 6 w totka 10 razy z rzędu.
Odpisz
4 grudnia 2014, 21:09
@WhitePowerPL: Ale jeśli my patrzymy w "gwiazdy" które są przeszłością 1000 letnią albo i dalszą , to czemu na innych planetach nie ma być istot , bardziej rozwinietych on nas ? , może i masz racje ale wyjaśni mi twoją teze
Odpisz
4 grudnia 2014, 21:20
@oskare117: Ja nie postawiłem żadnej tezy :P Skoro my istniejemy, to czumu nie ma to się udać na innej planecie :P Ale nie oszukujmy się. Za naszego życia raczej tego nie odkryjemy :D
Odpisz
6 grudnia 2014, 16:23
@WhitePowerPL: Podam na podstawie Ziemi jakie jest prawdopodobieństwo na inną cywilizację.
0,0000000025%
Odpisz
6 grudnia 2014, 17:07
@dustin2001: A widzicie to jest prawda, chociaż zaookrąglona, ale prawda. Spokojnie to tylko prawdopodobieństwo na Ziemi.
Odpisz
6 grudnia 2014, 21:55
@WhitePowerPL: Nic nie jest pewne.
Odpisz
16 listopada 2015, 22:00
@WhitePowerPL: My nie odkryjemy ich, ale może oni nas.
Odpisz
6 grudnia 2014, 22:10
Zależy jak ta obca rasa jest rozwinięta, jeżeli tak jak my albo bardziej to na pewno, a jeśli są to jakieś zwierzęta to wątpię.
Odpisz
4 grudnia 2014, 19:15
Nie "ludzie", tylko obcy czy kosmici.
Jest (prawie) niemożliwe, że istnieje planeta, na której są inni ludzie lub wiedzą jak się nazywa nasz cywilizacja. Ewentualnie w ich języku ludzie mogą oznaczać obcych.
Odpisz
6 grudnia 2014, 16:03
@DeadExtreme: Jakiś ty mądry c:
Odpisz
6 grudnia 2014, 16:04
@Juli826: Tylko na pozór...
Odpisz
6 grudnia 2014, 18:20
@DeadExtreme: Grunt to szczerość.
Odpisz
6 grudnia 2014, 16:54
Skoro oni tak "często do nas przylatują" to chyba wiedzą :P
Odpisz
6 grudnia 2014, 16:27
raczej my dla nich to kosmici
Odpisz
4 grudnia 2014, 21:07
A wyobraźcie sobie, że planeta jest w takim binarnym układzie gwiezdnym, że zawsze jest na niej dzień. Myślicie, że inteligentne formy życia wyruszyłyby kiedyś w kosmos?
Odpisz
4 grudnia 2014, 20:13
Teoretycznie to dla nich jesteśmy kosmitami więc... Racja, ale bardziej mnie zastanawia czy potwory z mojego dzieciństwa nie zadają sobie pytania "a co jeśli kondzio istnieje i chowa się pod łóżkiem :O"
Odpisz