Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
No to posłuchane
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2014, 00:11
Star Wars, Władca Pierścieni, Matrix, Mass Effect, Wiedźmin - to jak dal mnie najlepsze trylogie (tak wiem, Dziki Gon jeszcze nie wyszedł)
Odpisz
5 grudnia 2014, 07:11
@marcusfenix345: Star Wars to 2 trylogie. To sześciologia.
Odpisz
5 grudnia 2014, 07:33
@marcusfenix345: ekhm* Wiedźmin to cała książkowa saga ekhm*a nue tylko gra ekhm*
Odpisz
5 grudnia 2014, 10:06
ekhem star wars to nowa trylogia (I-III) Prawdziwa trylogia (IV-VI) ORAZ to nowe cuś disneya
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2014, 17:11
@marcusfenix345: Moim zdaniem LotR to saga z 4 częściami.
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:18
@marcusfenix345: Wiedźmin jest pięcioksiągiem.
Noo... chyba, że mowa o grze xP
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:50
@KingsMax: od kiedy LoTR ma 4 części? chyba,że liczysz hobbita
Odpisz
5 grudnia 2014, 19:18
@marcusfenix345: Half-Life...hahahahahahhahahahaahaha
Odpisz
5 grudnia 2014, 19:38
@marcusfenix345: hyba raczey tłajlajt saga igz de igz pe
Odpisz
6 grudnia 2014, 12:06
@popek9001: Właśnie o to że liczę Hobbita. Przeczytaj wcześniejszy kom uważnie.
Odpisz
6 grudnia 2014, 13:33
@KingsMax: przeczytałem i nic nie piszesz o hobbicie...
Odpisz
6 grudnia 2014, 14:13
@KingsMax: Sam "Władca" ma sześć ksiąg. Na potwierdzenie:
"Władca Pierścieni jest często mylnie nazywany trylogią, choć w rzeczywistości jest to powieściowa całość, podzielona na sześć ksiąg. Ze względu na swoją dużą objętość została wydana w trzech tomach z powodu nacisków wydawcy; nie było to jednak oryginalne zamierzenie Tolkiena."
Odpisz
6 grudnia 2014, 16:47
@marcusfenix345: Jeszcze 3 części S.T.A.L.K.E.R.'a :P
Odpisz
6 grudnia 2014, 23:10
@Piekielna: Zaraz, sześć?
Odpisz
6 grudnia 2014, 23:11
@popek9001: Mój błąd, gapa jestem.
Odpisz
7 grudnia 2014, 15:28
@KingsMax: Ano :) Każda książka jest podzielona na dwie części i są one liczone jako oddzielne tomy
Odpisz
7 grudnia 2014, 19:11
@Piekielna: Właściwie to jest podzielona na 2 części, chyba dopiero wtedy kiedy się rozdzielają.
Odpisz
7 grudnia 2014, 19:59
@KingsMax: Z tego co wiem pierwszy tom dzieli się na Powrót Cienia i Drużynę Pierścienia, drugi Zdradę Isengardu i pPodróż do Mordoru a trzeci Wojnę o pierścień i Powrót Króla. Nie jestem pewna w jakich momentach się dzielą bo dawno czytałam, ale to jakoś było nawet oznaczone w starym wydaniu
Odpisz
7 grudnia 2014, 20:58
@Piekielna: Jest jeszcze Hobbit: czyli tam i z powrotem.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 22:05
@Menek: (gałgański śmiech gimpera) hahahahahahahahahaaa...ech
Odpisz
17 sierpnia 2021, 13:34
@marcusfenix345: 3 Wiedźmin 3 Najlepszy
Odpisz
19 marca 2021, 14:36
Kung Fu Panda
Odpisz
8 września 2019, 13:18
Metro
Odpisz
7 lutego 2018, 13:46
Trylogia MW śmieciu heh
Odpisz
9 lipca 2015, 09:32
po pierwsze w igrzyskach śmierci chodzi o to, że ludzie walczą o swoją wolność! po drugie to jedna z lepszych trylogii ! po trzecie i ostatnie kocham IŚ ! :)
Odpisz
8 sierpnia 2015, 11:31
I co?
Odpisz
8 sierpnia 2015, 12:06
@Freakok222: I to że ludzie nie wiedzą o co tam chodzi a krytykują to! nie mają zielonego pojęcia o IŚ!
Odpisz
8 sierpnia 2015, 19:39
dobra ogarnij wykrzykniki i uspokój się bo ci żyłka pęknie.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 20:12
@Freakok222: Ok. Fajnie. XD
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2014, 17:12
Nie wiem czym się tak ludzie zachwycają w tym filmie. Widziałem pierwszą część i była średnia. Kiepska fabuła, jeszcze gorsza akcja, po prostu film o dwudziestu-paru osobach ganiających się po lesie ze średniowieczną bronią.
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:16
@TheGreatcat: Żeby oceniać trylogię należałoby jednak obejrzeć/przeczytać wszystkie części. Akurat tak się składa, że 1 była najgorsza, bo jedynym motywem były tytułowe igrzyska, ale już 2 część jest bardzo dobrą książką (film też jest dobry)
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:15
O_O to ciekawe bo zwykle 1 cześć jest najlepsza i ma za zadanie przyciągnąć ludzi zamiast odstraszać. Ale obejrzę resztę i zobaczy czy jest w tym coś fajnego.
Odpisz
8 grudnia 2014, 19:01
@TheGreatcat: W TEJ KSIĄŻCE
Odpisz
5 grudnia 2014, 23:16
Nie polecam tej części co wyszła w kinach bo do dupy i nudna :(
Odpisz
5 grudnia 2014, 23:26
@szczytnik: Racja, igrzyska bez igrzysk... Tylko nagrywanie jakis propagand i odbijanie Piczy
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:24
@makajet: Racja
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:11
Dla wszystkich geniuszy poniżej;
LOTR to jedna książka, a nie trylogia.
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:14
@kulujulu: O_o to żeś piep.rznął. Hobbit to jedna książka, Władca Pierścieni to 3 książki czyli trylogia.
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:18
@TheGreatcat: Nope. LOTR to jedna książka jedynie podzielona, z tego powodu, że byłaby za długa. W oryginalnych wydaniach był to jeden gruby tom.
Odpisz
7 grudnia 2014, 13:10
@kulujulu: jak już serio chcesz komuś zaimponować to mógłbym coś o tym poczytać. Tak na prawdę Władca to 6 książek, którą wydali w trzech tomach. Masz to nawet w wikipedii napisane.
Odpisz
5 grudnia 2014, 20:26
Takie rzeczy nie powinny się pojawiać na głównej. Każdemu podoba się co innego i nie można podchodzić do tego w ten sposób bo niektórych może to urazić... :'( i nie mówię tak tylko dlatego, że jestem fanką <3
Odpisz
5 grudnia 2014, 20:47
@magic_CARROT: pewnie to, że jesteś fanką nie ma znaczenia, ale jak coś ci się nie podoba to innym też...
Odpisz
6 grudnia 2014, 12:34
@slenderr: Nie zgadzam się ze wszystkim co znajdę w internecie, więc nie możesz być tego taki pewny
Odpisz
6 grudnia 2014, 16:28
@magic_CARROT: Ale w tym obrazku się śmiejemy, bo ktoś pomyślał, że igrzyska śmierci to najlepsza trylogia...HAHA BZDUR OT CO!
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:07
Igrzyska Śmierci są dobre, nawet bardzo dobre, no, ale raczej nie najlepsze. Oczywiście, mówię o książkach, bo filmy są nieporównywalnie gorsze.
Odpisz
5 grudnia 2014, 22:41
@darcus: Bez przesady, drugi film był całkiem spoko.
Odpisz
6 grudnia 2014, 00:43
@adamstorm63: Nie mówię, że filmy nie są dobre, bo drugi i trzeci pod pewnymi względami są całkiem niezłe. Ale i tak są nieporównywalnie gorsze od książek. Gorsze, nie znaczy złe.
Odpisz
5 grudnia 2014, 22:53
Hobbit i Władca pierścieni <3~!!!!!!!
Odpisz
5 grudnia 2014, 22:22
Lepsza od tego całego Hobbita i władcy pierdzieli
Odpisz
5 grudnia 2014, 22:54
@kawtkawt: Zmuszony jestem się nie zgodzić.
Odpisz
5 grudnia 2014, 23:08
@XpiterekX: a ja zmuszona jestem potwierdzić swoje zdanie
Odpisz
6 grudnia 2014, 10:46
@kawtkawt: No ja to rozumiem. :D
Odpisz
6 grudnia 2014, 16:13
@XpiterekX: nom : D
Odpisz
5 grudnia 2014, 21:00
Szczego on się tak ryje-,-'
Odpisz
5 grudnia 2014, 18:20
Ta osoba, która stworzyła tamten demot nie oglądała/czytała Back to the future.
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:36
Igrzyska śmierci są spoko. Ale na tytuł najlepszej trylogii na świecie nie zasługują. Moim faworytem jest trylogia ,, 9 Mag'' ale to tylko mój faworyt. Nie ma najlepszej na świecie bo każdy ma inną listę.
Odpisz