Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2023, 21:51
Stop Akta
Odpisz
3 lipca 2018, 10:29
STOP ACTA2. STOP ACTA2.STOP ACTA2. STOP ACTA2.STOP ACTA2. STOP ACTA2.STOP ACTA2. STOP ACTA2.STOP ACTA2. STOP ACTA2.
Odpisz
11 kwietnia 2012, 15:31
to okropne co zrobił trzeci!!!!
Odpisz
26 kwietnia 2012, 15:11
@sradzikxd: Też nie wiem jak można coś takiego zrobić. Okropne. Człowiek jest największym potworem na ziemi. Biedny pliczek ;((.
A co musi czuć rodzina tego pliczka? JA UDUSIŁBYM TEGO BANDYTĘ GOŁYMI RĘKAMI! >:\
Odpisz
19 marca 2013, 18:25
@Szalona_: ja sie ciebie boje
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2018, 00:32
@sradzikxd: społeczność ludzi na jeja kiedyś była inna
Odpisz
3 lutego 2012, 04:45
NIEŚMIESZNE od razu wiedziałem! 1/5
Odpisz
11 sierpnia 2012, 10:10
@Baca_online: dopiero pierwszy raz cie popieram
Odpisz
18 lutego 2012, 13:19
- -
^
Odpisz
4 lutego 2012, 13:46
Nic nie będzie
Odpisz
3 lutego 2012, 23:08
Nie bójcie żaby. Unia musiałaby również podpisać ACTA, bo sprzeciwia się to prawu UE. Wystarczy, że 6 krajów będzie na nie, to reszta nie może podpisać - choćby chcieli. A więc... Unia może choć raz zrobi coś pożytecznego.
Odpisz
3 lutego 2012, 17:49
ogarnijta sie z tym acta
Odpisz
3 lutego 2012, 15:50
przewidywalne...
Odpisz
3 lutego 2012, 13:55
Ma być konto, a nie kąt i koniec tematu. Boże.
Odpisz
3 lutego 2012, 14:05
no właśnie niestety nie wszyscy to zrozumieją xD
Odpisz
1 lutego 2012, 19:47
Kąty są w geometrii, a przestępcy mają złe uczynki na koncie.
Odpisz
1 lutego 2012, 20:07
@Jejowicz: jest dużo dyskusji na temat koncie czy kącie wystarczy wpisać w googlach samo "koncie" :)
Odpisz
3 lutego 2012, 07:30
@seba9098: jakie dyskusje? Kącie bo kąt, koncie bo konto. 5
Odpisz
3 lutego 2012, 13:08
@seba9098: Haha, dyskusje! Tak, z pewnością jest wiele dyskusji czy używać poprawnej polszczyzny czy pisać z błędami ortograficznymi xD
Odpisz
3 lutego 2012, 12:57
dobre to
Odpisz
3 lutego 2012, 11:33
dobre. wiedziaęłm że tak będzie ale 5/5 i do ulu
Odpisz
2 lutego 2012, 14:09
już jest spoko już jest zmienione ;P
Odpisz
1 lutego 2012, 19:11
"kącie"?
Odpisz
1 lutego 2012, 19:19
@Jejowicz: a jak inaczej? ; p
Odpisz