Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Co za przypadek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2015, 23:02
Powstały 3 filmy bo w Hobbicie jest bardzo dużo wątków.
Odpisz
2 lutego 2018, 17:37
@PitbullLwG: Nie.
Odpisz
12 grudnia 2014, 20:10
ja kiedysi pujde 25 grudnia na Hobbita 3:Walka pieciu kurestw
Odpisz
4 stycznia 2015, 00:52
@nocnaPL: Armii*
Odpisz
2 lutego 2018, 18:00
@nocnaPL: *Bitwa
Odpisz
8 grudnia 2014, 01:21
Hobbit 300 stron- 3 filmy
Władca Pierścieni, każda książka +- 500 stron (3 książki)- 3 filmy
...
Fuck Logic!
Odpisz
7 grudnia 2014, 15:59
za**bisty film :D
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2014, 23:12
nie rozumiem krytyki która wylała się na ten film. jacksona krytykowali że tak wiernie odwzorował władcę pierścieni (części reżyserskie po 5h) i wspaniała trylogia to nie jego zasługa,lecz Tolkiena ,więc postanowił że wprowadzi nowe postacie itp. itd. a teraz wszyscy krytykują go za to że zrobił coś innego ( czego wszyscy oczekiwali)
Odpisz
7 grudnia 2014, 09:20
@apatryda: Bo wieś nie rozumie że połączone 2 książki (silmarrilion + hobbit ) i dlatego taki hejt
Odpisz
7 grudnia 2014, 10:53
@VaultHunter: to ty nie rozumiesz w hobicie nie żadnego elementu Silmarilliona
Odpisz
7 grudnia 2014, 14:22
@apatryda: ,,wiernie'' o czym ty mówisz?! Film a książka różnią się drastycznie...
Odpisz
7 grudnia 2014, 14:52
ziomek czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? napisałem że wiernie odwzorował władcę pierścieni
Odpisz
7 grudnia 2014, 15:33
@apatryda: No właśnie... film ,,Władca Pierścieni'' a książka ,,Władca Pierścieni'' różnią się drastycznie... to ty czytaj ze zrozumieniem...
Odpisz
7 grudnia 2014, 09:17
3 filmy powstały bo Jackson połączył Hobbita z Silmarrilion...
Odpisz
7 grudnia 2014, 09:42
@VaultHunter: Zaraz,zaraz co gdzie i jak. Btw czytałeś w ogóle którąś z tych książek.
Odpisz
7 grudnia 2014, 10:50
@VaultHunter: Gdzie w filmie pojawiają się jakiekolwiek elementy Silmarilliona ?
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2014, 10:51
@Jamal007: nie ma to po prostu VaultHunter to idiota
Odpisz
7 grudnia 2014, 11:40
@krzyczek: tak wiem że Silmarrilion jest osadzony zupełnie w innym okresie ALE zostały zaczerpnięte wątki z niego
Odpisz
7 grudnia 2014, 11:41
@Jamal007: Pojawiają SIĘ WĄTKI zawarte w Silmarrilion NIE sceny tylko WĄTKI
Odpisz
7 grudnia 2014, 21:37
@VaultHunter: Jakie wątki? My chyba oglądaliśmy dwie różne wersje Hobbita ;)
Odpisz
8 grudnia 2014, 17:46
@Jamal007: najpierw przeczytaj silmarrilion
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:52
@VaultHunter: Hmm chodzi o te orki itp. Bo walki (jak większości walk w filmie) ze smokiem i orkami nie było.
Odpisz
9 grudnia 2014, 16:21
@krzyczek: mi chodziło wątek fabularny niektórych postaci
Odpisz
9 grudnia 2014, 19:51
@VaultHunter: Nie czytałem Silmarrilion, ale czy te wątki mają wystarczyć na te 2 dodatkowe filmy?
Odpisz
10 grudnia 2014, 18:55
@krzyczek: oj człowieku 2 stronicowy wątek może starczyć na cały ( i to niezły ) film. Nie zapominajmy, że to Tolkien :-)
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2014, 21:05
I to książka która ma z 300 stron -;-
Odpisz
6 grudnia 2014, 21:12
Nie przesadzaj... 250 max
Odpisz
6 grudnia 2014, 21:13
Pieniądze...
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2014, 21:14
Nope moje wydanie ma 348 w tym może 15-20 całostronicowych rysunków
Odpisz
6 grudnia 2014, 21:15
300 stron to nic
Odpisz
6 grudnia 2014, 21:28
@BOOMBOOX: no właśnie...
Odpisz
6 grudnia 2014, 21:30
co no właśnie? To cały czas daje 300 z hakiem
Odpisz
6 grudnia 2014, 21:40
@BOOMBOOX: zbij mie!!
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2014, 21:42
zależy od wielkości czcionki i ilości rysunków. bądź co bądź faktem jest, że książkę "rozciągnęli" tworząc na jej podstawie film
Odpisz
6 grudnia 2014, 22:15
@vaaleanroosa: co nie zmienia faktu, że film jest nie ekranizacją, co interpretacją. Mamy trochę zmieniony ogólnie świat, i trochę wątków. Mamy tylko motywy z książki, w tym zarys fabularny, ale to nie jest to samo. Najbardziej to widać w samym Władcy Pierścieni (serio? orkowie składani z ciał?), ale jednak w Hobbicie też są rozbieżności (Blady ork!). Co nie zmienia faktu, że zarówno wersje pisana, jak i oglądana, są dla mnie wręcz wspaniałe :D
Odpisz
6 grudnia 2014, 22:22
@Aracz: zgadzam się,Tolkiena nie można się do syta ani naoglądać ani naczytać, zawsze chce się więcej :D
Odpisz
7 grudnia 2014, 00:46
@Aracz: nie rozumiem dokładnie o co ci chodziło z tymi orkami z ciał... I z tego co czytałem to blady ork żył bodajże wcześniej.
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2014, 01:27
w filmie widzimy, jak Lurtz (pierwszy Uruk-Hai) zostaje wyciągnięty z wielkiego kotła, w którym były szczątki ludzi i elfów. W książce za to, Uruk-Hai byli mieszanką ludzi z orkami, powstałą tak, że pan ork skrzywdził ludzką kobietę, no i się coś takiego urodziło. Tak samo Orkowie w filmie wychodzą wręcz z fabryk, a w książce wiemy, że są to kolejne pokolenia, zrodzone przez upodlonych elfów (oczywiście kilkanaście pokoleń wstecz). Ich ojcami (i matkami)orków były właśnie torturowane, i okaleczane elfy.
Odpisz
7 grudnia 2014, 00:10
Sracie się, wiadomo, że film rządzi się innymi prawami.
Odpisz
6 grudnia 2014, 23:58
tak naprawde ludzie hejtują zakończenie 2 części. Byłem na premierze i myślałem,że to już koniec,a tu dupa. 3 część to jakieś ostatnie 50-75 stron książki, z czego większość to happy end i opisywanie jak każdy z osobna wraca do domów.
Odpisz
6 grudnia 2014, 22:02
Na podstawie władcy pierścieni powstały 3 filmy i był to duży niedosyt.
Odpisz