Forever alone to mało powiedziane
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Hobby dla faceta
Totalnie
To by wystarczyło
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2023, 12:28
"Jestem ostatnim który przeżył z całej mojej wyspy"
Robin to kobieta 😭 plus jest też ostatnią osobą która umie czytać Poneglyphy
Odpisz
16 lipca 2018, 15:41
*W całej STAREJ Trylogii Star Wars.
Wkurza mnie, jak ludzie pierniczą coś o tym, że "TyLkO StArA tRyLoGiA"
Odpisz
30 sierpnia 2017, 19:33
Od kiedy Mikasa jest ostatnią osobą z kontynentu?
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:30
@xMajeczkowax: dowiesz się w sezonie 3... który dopiero wyjdzie albo czytaj mange
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:38
@blacha3434: hah, już rozumiem
Odpisz
21 stycznia 2018, 09:44
Ale autor wie że Robin jest kobietą...?
Odpisz
6 grudnia 2014, 14:44
Nie ma co się dziwić, że Goku i Vegeta są jedynymi ocalałymi skoro resztę ocalałych saiyanów zabili.
Odpisz
7 grudnia 2014, 23:57
@FD_God: Mądrze prawisz. :D
Odpisz
27 czerwca 2017, 20:31
@FD_God: Brolly, Paragus, Nappa, Radditz, Bardock i Tarble?
Przeżyli atak Frizera :v
Odpisz
9 grudnia 2014, 10:10
a mace windu?
Odpisz
23 kwietnia 2017, 08:28
@HADES700: Nie ta trylogia
Odpisz
12 listopada 2016, 13:56
Nazwa anime od postaci z kontynentów? :P
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:34
@dawidz1612: attack on titan
Odpisz
6 grudnia 2014, 14:13
Ale Luke wcale nie był ostatnim jedi było jeszcze kilku jedi, którzy przeżyli rozkaz 66 przykład Empatojayos Brand zginął 11 ABY.
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2014, 16:35
@BruceWayne: Wooooo, brawo dla fana SW :D.
PS. Bruce, wiem że jesteś Batmanem !
Odpisz
17 lutego 2015, 11:00
@Piotresiek: ZAMKNIJ SIĘ! On tu jest incognito...
Odpisz
17 lutego 2015, 13:03
@misko02: Fajne mi incognito, skoro każdy wie kim jest.
Odpisz
17 lutego 2015, 13:09
@Piotresiek: Ciiicho tam xd
Odpisz
7 grudnia 2014, 16:53
jeszcze finn
Odpisz
6 grudnia 2014, 17:17
na czwartym obrazku jest kobieta
Odpisz
6 grudnia 2014, 20:17
@mrklorens: To może być chłopak bo to je anime .-. Chyba, że znasz to anime i postać wtedy zwracam honor.
Odpisz
6 grudnia 2014, 21:27
@ares24: oglądam
Odpisz
6 grudnia 2014, 22:21
@mrklorens: no co ty nie powiesz to robin ^^
Odpisz
6 grudnia 2014, 14:33
Gdzieś mi to musiało umknął Dovakhin jest ostatni z całego swojego rodu?
Odpisz
6 grudnia 2014, 15:14
@Myszkapl: Chodzi o ród Smoczych dzieci... Ale przecież jeszcze jest Miraak! Wait... Dovahkiin go zabił.
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2014, 15:15
@Myszkapl: Tak. (można przypuszczać że był bezpłodny)
Odpisz
6 grudnia 2014, 15:25
@Slenderowiec2012: Smocze Dziecię bezpłodne? Jak podniesie krzyk to kobita sama w ciążę zajdzie!
Odpisz
6 grudnia 2014, 15:30
@Agent00Kurczak: Więc jak wytłumaczysz mi to że Dovahkiin nie miał dzieci? (własnych)
Odpisz
6 grudnia 2014, 15:43
Z tego co zaczaiłam dar smoczej krwi nie jest dziedziczny, a jest darem od Akatosha dla ludzi. I nie pojawia się więcej niż jedno na daną epokę.
Odpisz
6 grudnia 2014, 19:34
@Slenderowiec2012: bo się bał że kobitę rozpęknie.
Odpisz
6 grudnia 2014, 17:41
był taki murzyn jedi z filetowym mieczem
Odpisz
6 grudnia 2014, 18:57
@BlueWolfPL: mace windu
Odpisz
6 grudnia 2014, 14:06
a Lando i Mace windu to co ?
Odpisz
6 grudnia 2014, 18:49
@NeoNixPlayGames: Ten murzyn to jest lando ._.
Odpisz
6 grudnia 2014, 18:50
@kokomando: sry chcialem napisać Panaka ;-;
Odpisz
6 grudnia 2014, 16:46
Tej końcówki się nie spodziewałam xD
Odpisz
6 grudnia 2014, 15:58
Spodziewałam się, że będzie Superman jako jedyny ocalały ze swojej planety. A przy tym sama planeta nie ocalała.
Odpisz