Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2014, 18:51

o cholera do schronu kto nie chce byc osrany!!!!!!!!

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 22:18

A gdzie ten schron? Bo chcę wejść!

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2015, 04:31

prosto i w lewo!

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2015, 23:25

(jestem w schronie)

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2015, 07:08

(chowam sie pod stol w schronie)

Avatar gabisoch

9 maja 2015, 16:32

biegnę za wami do schronu i do niego wchodzę*

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2015, 17:40

@gabisoch: *wypi***ala połowę mebli żeby było miejsce*

Avatar gabisoch

Edytowano - 9 maja 2015, 20:06

siedzimy w ciszy i oczekujemy na koniec przelotu ptaków*

Avatar wiktor34

13 października 2015, 17:09

prosto , w lewo a potem w drzewo

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2015, 17:10

*Słyszał, gdzie jest schron i do niego idzie*

Avatar gabisoch

Edytowano - 9 maja 2015, 16:33

No to...mam przesrane...

Avatar Szymon2301

5 grudnia 2014, 20:56

Zanosi się na gównogedon.

Avatar szczytnik

5 grudnia 2014, 23:04

@Szymon2301: I wszystko stało sie jasne i białe :D

Avatar XpiterekX

5 grudnia 2014, 22:28

Odpalam helikopter...

Avatar lukasz5511

5 grudnia 2014, 20:59

Krotka salwa i przeciwnik pada.

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2014, 20:59

Tia, kiedy własnie umyłeś samochód :)

Avatar Szaka

5 grudnia 2014, 20:53

Polecam kapelusz lub parasol ;)

Avatar damianno2000

5 grudnia 2014, 20:41

Z polski uciekają

Avatar VanillaPokeball

5 grudnia 2014, 20:13

Teraz nie takie straszne ale dawniej bylo..obejrzyjcie sobie film " ptaki " lub "ptaki Hechhoga (czy jakos tak ) " a potem obejrzyjcie ten obrazek...pozdrawiam...

Avatar albert856

5 grudnia 2014, 19:58

ptaszek

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2014, 19:41

u mnie podobnie. dobrze że nie srają

Avatar lolaPycia

5 grudnia 2014, 19:20

Wow

Avatar DoktorDiksior

5 grudnia 2014, 19:17

,,Wróble znowu fruwają''

Avatar AimPolak

5 grudnia 2014, 19:02

I tak wszystkie na ciebie... nasrają ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Co za przypadek

Mało znany szczegół

Niezniszczalne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka