Zawsze gdy gram w symulator
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Młodzi gniewni
To musiało być męczące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2014, 20:33
Dla zainteresowanych - to Euro Truck Simulator 2, prawdopodobnie fanowski projekt wersji multiplayer.
Odpisz
6 grudnia 2014, 23:14
@Jejowicz: dzięki : )
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2014, 18:01
@Jejowicz: nie, najnowsza wersja
Odpisz
8 grudnia 2014, 18:34
@maslo_maslane: Nie, najnowsza wersja nie ma nicków innych graczy, to jest multiplayer.
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2014, 18:44
@Jejowicz: to jest ETS2mp nie mylić z ETS2...
I nigdy nie usuną tych nickow na gorze ciężarówki, bo jak kogoś wtedy zreportowac ?
Odpisz
8 grudnia 2014, 19:55
@Jejowicz: Najnowsza wersja ETS 2 Multiplayer. Najlepsze jest to, że polacy z anglikami zrobili to multi! :D
Odpisz
18 czerwca 2015, 17:06
@Jejowicz: Ten ostatni tir miał nick. Ten na końcu.
Odpisz
15 lutego 2016, 20:00
Nie tir ale ciężarówka bo nawet tir to oznacza transport "transport ciężki"
Jeżeli masz na myśli jakąś ciężarówkę to źle mówisz tir. Mówi się ciężarówka:)
pozdrawiam
Odpisz
15 lutego 2016, 20:28
@mocnypomocny: Dobrzę ta ostatnia ciężarówka.
Odpisz
7 stycznia 2016, 14:48
Najgorsze, gdy przewraca się na bok:P Ale ogólnie ETS2 fajne.
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:38
Hahahahahahaha XD
Odpisz
8 grudnia 2014, 20:41
Symulatory. Takie realistyczne. Wow.
Odpisz
8 grudnia 2014, 18:45
Magia
Odpisz
8 grudnia 2014, 18:42
w ets 2 ruski zawsze tak jeżdżą nawet na autosrtadzie pod prąd
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2014, 18:07
Jak ja kocham, kiedy gif wyświetla te wypowiedzi w stylu: "Fuck, shit no!". To mnie zawsze rozpi***ala! :D
Odpisz
8 grudnia 2014, 18:06
Gra bardzo mi się podoba tylko na mój komputer ledwo co pacman chodzi a i tak się zdarzają FPS dropy
Odpisz
6 grudnia 2014, 23:30
Ale wrócił na pas w za**bistym stylu z odskokiem naczepy? Tak. Dać mu za to medal! Za**biście to wygląda :D Nie mogę przestać patrzeć.
Odpisz