Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jejowicz

6 grudnia 2014, 20:33

Dla zainteresowanych - to Euro Truck Simulator 2, prawdopodobnie fanowski projekt wersji multiplayer.

Avatar kawtkawt

6 grudnia 2014, 23:14

@Jejowicz: dzięki : )

Avatar maslo_maslane

Edytowano - 8 grudnia 2014, 18:01

@Jejowicz: nie, najnowsza wersja

Avatar Jejowicz

8 grudnia 2014, 18:34

@maslo_maslane: Nie, najnowsza wersja nie ma nicków innych graczy, to jest multiplayer.

Avatar Illuminati

Edytowano - 8 grudnia 2014, 18:44

@Jejowicz: to jest ETS2mp nie mylić z ETS2...
I nigdy nie usuną tych nickow na gorze ciężarówki, bo jak kogoś wtedy zreportowac ?

Avatar AresXX22

8 grudnia 2014, 19:55

@Jejowicz: Najnowsza wersja ETS 2 Multiplayer. Najlepsze jest to, że polacy z anglikami zrobili to multi! :D

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2015, 17:06

@Jejowicz: Ten ostatni tir miał nick. Ten na końcu.

Avatar mocnypomocny

15 lutego 2016, 20:00

Nie tir ale ciężarówka bo nawet tir to oznacza transport "transport ciężki"
Jeżeli masz na myśli jakąś ciężarówkę to źle mówisz tir. Mówi się ciężarówka:)
pozdrawiam

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2016, 20:28

@mocnypomocny: Dobrzę ta ostatnia ciężarówka.

Avatar psingwin

7 stycznia 2016, 14:48

Najgorsze, gdy przewraca się na bok:P Ale ogólnie ETS2 fajne.

Avatar aniela100

9 grudnia 2014, 15:38

Hahahahahahaha XD

Avatar Mijak

8 grudnia 2014, 20:41

Symulatory. Takie realistyczne. Wow.

Avatar ALKATRAZ

8 grudnia 2014, 18:45

Magia

Avatar benek10

8 grudnia 2014, 18:42

w ets 2 ruski zawsze tak jeżdżą nawet na autosrtadzie pod prąd

Avatar DawidThePlayer

Edytowano - 8 grudnia 2014, 18:07

Jak ja kocham, kiedy gif wyświetla te wypowiedzi w stylu: "Fuck, shit no!". To mnie zawsze rozpi***ala! :D

Avatar apatryda

8 grudnia 2014, 18:06

Gra bardzo mi się podoba tylko na mój komputer ledwo co pacman chodzi a i tak się zdarzają FPS dropy

Avatar Szymon123PL

6 grudnia 2014, 23:30

Ale wrócił na pas w za**bistym stylu z odskokiem naczepy? Tak. Dać mu za to medal! Za**biście to wygląda :D Nie mogę przestać patrzeć.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przyszłość jest piękna

Młodzi gniewni

To musiało być męczące

Najbardziej realistyczny spośród modów

Były nóżki, nie ma nóżek

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka