Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2015, 14:40
więc sie ogarnijcie rodzice i nie kupujcie dzieciom zwierząt na hama
Odpisz
17 grudnia 2014, 17:14
Nie jestem zabawką ?
Odpisz
17 grudnia 2014, 18:24
nie psie ,bądź wolny!
Odpisz
19 grudnia 2014, 19:26
@kawtkawt: UUUUUUUUUUUUUUUHUUUUUUUUUUUUUUUUuuu
Odpisz
6 grudnia 2014, 21:18
No właśnie, nie bawi się jedzeniem!
Odpisz
6 grudnia 2014, 22:03
@oliskar: jesteś okrutny ;-;
Odpisz
6 grudnia 2014, 22:39
@oliskar: Ty potworze!
Odpisz
6 grudnia 2014, 22:46
@oliskar: Ukraińcy jedzą psy
Odpisz
6 grudnia 2014, 23:36
To odmieniło moje życie
Odpisz
6 grudnia 2014, 23:38
@Kubox123456: Twój nader wartościowy komentarz także odmienił moje życie :P
Odpisz
17 grudnia 2014, 06:40
Psy som dobre, ale długo się gotujo.
Odpisz
17 grudnia 2014, 06:54
@Wladzikxx: ile?
Odpisz
17 grudnia 2014, 07:18
@mrklorens: 666 minut
Odpisz
17 grudnia 2014, 08:14
@Kubox123456: to długo
zanim się ugotuje to już herbata wystygnie
Odpisz
17 grudnia 2014, 11:17
@mrklorens:
To jom podgrzejesz. Nie no, wtedy pies wystygnie ;-;
Odpisz
17 grudnia 2014, 15:04
@znaki2: musimy wymyślić sposób na to żeby i herbata i pies były ciepłe
Odpisz
17 grudnia 2014, 18:25
@oliskar: jesteś BE BE!
Odpisz
18 grudnia 2014, 20:06
@mrklorens:
Oh, mam pomysł. Wsadź psa do rondelka( oczw. wypatroszonego) wlej herbatki i podgrzej, potem herbatkę odlej (hehe) do kubka i gotowe ;) Ew. dodaj so psa trochę szczypiorku i cebulki, mniam. No wiesz, jestem dziewczyną-singielką-z dużymi cyckami-graczem-z wolną chatą i czasem :') szukam chłopaka i mam czas na próbowanie nowych przepisów :3
Odpisz
17 grudnia 2014, 23:31
A później nie ma kto wychodzić z nim i taki idiota wywali go na ulicę odda do schroniska albo gorzej przywiąże do drzewa.
Odpisz
17 grudnia 2014, 14:43
smoki też nie .-. mam zacząć walczyć o swoje prawa?
Odpisz
17 grudnia 2014, 15:36
@Mirek01: Nie znami lecz Denerys : )
Odpisz
17 grudnia 2014, 13:45
I ten dopisek w lewym dolnym rogu na pudełku "Żyje!" :o
Odpisz
6 grudnia 2014, 20:48
True!
Odpisz