Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

14 sierpnia 2017, 18:52

RTS'y <3

Avatar wredniak

Edytowano - 24 września 2016, 19:07

Kiedy jestem królem strategów i czuje się z tym zajebiście. bo wiem co robię

Avatar
Michaelpl03

30 grudnia 2015, 17:34

W takim razie albo jesteś kompletnym idiotą, który nie kontaktuje albo grasz pierwszy raz.

Avatar krzyzowka

12 grudnia 2014, 18:05

jak sam tytul mowi zeby grac w strategie nalezy miec strategie xd

Avatar DeadExtreme

12 grudnia 2014, 18:15

@krzyzowka: Nie. Należy opracowywać strategie podczas gry.

Avatar krzyzowka

12 grudnia 2014, 18:17

@DeadExtreme: tak czyli nalezy miec STRATEGIE

Avatar bylejakbylegdzie

12 grudnia 2014, 21:19

@krzyzowka: strategie? CiV to seria gdzie jej mało trzeba tylko robotników nastawiasz na auto i dbasz by GPT było dodatnie oraz robisz armię

Avatar JEZIUS

16 grudnia 2014, 16:20

@krzyzowka: JA NIGDY NIE MAM STRATEGI IMPROWSIZUJE I TAK W MEDIEVALU ZDOBYŁEM WIĘKSZOŚĆ ŚWIATA A W SHOGUN CAŁĄ JAPONIE (gry z końcówką total war);)

Avatar bylejakbylegdzie

7 grudnia 2014, 20:19

która to część civilization?

Avatar shark2199

12 grudnia 2014, 18:17

@bylejakbylegdzie: Beyond Earth

Avatar Mnich1

Edytowano - 12 grudnia 2014, 18:23

@bylejakbylegdzie: No spóźniłem się dlatego w zamian wygłoszę poemat: Piątek jest, a ja taki senny. Chyba się położę, by nie zasnąć.

Avatar WickedHeart

7 grudnia 2014, 20:02

beyond earth i strategie 4x tylko wydają się trudne. włączysz sobie kilka filtrów i okazują się tak łatwe w zrozuminiu jak heroes 3

Avatar Shadow1808

7 grudnia 2014, 18:51

true xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AdiXiks
Dodane przez: AdiXiks

A, okej

Lekko nie będzie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka