Kąpiel w płatkach czekoladowych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Tacy to pożyją
Nieuczciwa ocena
Papierowa szkoła posting
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2014, 23:11
Pewien he-man denerwuje mnie swoimi głupimi komentarzami...
Odpisz
22 marca 2019, 22:00
@MrWonny: ALKATRAZ?
Odpisz
10 grudnia 2014, 22:11
Tak się rodzą murzyni.
Odpisz
10 grudnia 2014, 21:45
mudzyn w kawałkach do zebrania
Odpisz
10 grudnia 2014, 21:09
A USA zawsze wszystko mają XXl, nie chodzi o ludzi tylko o produkty spozywcze takie jak mleko w bajaku lub sok w takich wielkich butelkach. A u nas? 250ml soku ponad 3zł!
Odpisz
10 grudnia 2014, 21:19
@ALKATRAZ: Ja pie**olę, przestań wszystko komentować. Jesteś bardziej wku*wiający od kanapki...
Odpisz
10 grudnia 2014, 21:24
@ALKATRAZ: Wiesz że u nich całe pożywienie jest małowartościowe.
Ps. Cena soku zależy od producenta, są niemarkowe: lepsze, tańsze, zdrowsze. Z takimi jak np. Tymbark to my musimy płacić za reklamy.
Odpisz
10 grudnia 2014, 21:32
@ALKATRAZ: To idź do nich może ktoś cię zastrzeli dla dobra ludzkości...
Odpisz
10 grudnia 2014, 21:48
@ALKATRAZ: 250 ml za 3 zł?!
w jakim świecie ty żyjesz?!
widziałeś kiedyś sok za 12 zł?
taki przeciętny?!
Odpisz
10 grudnia 2014, 21:56
@ALKATRAZ: U mnie 250ml coli kosztuje 4,50zł
Odpisz
10 grudnia 2014, 22:15
To gdzie ty ku*wa zyjesz ze tak drogo?
Odpisz
10 grudnia 2014, 22:35
@lukasz5511: W Mińsku Mazowieckim. Nawet najtańszy baton u mnie 2,59zł
Odpisz
10 grudnia 2014, 23:00
to ty sie wyprowadz jak tylko bedziesz mogl no ja w automacie gdzie cena czasem 2* wieksza mam taniej. A tak serio 250ml za 4,5zl cos chyba krecisz bo ja dorzucam pisont groszy i mam 2,5l pepsi
Odpisz
10 grudnia 2014, 23:10
@lukasz5511: 2,50 ml
Odpisz
10 grudnia 2014, 23:14
to 250ml czy 2,50ml
Odpisz
10 grudnia 2014, 23:27
@lukasz5511: 2,50l
Odpisz
11 grudnia 2014, 06:16
to ile te 2,5l kosztuje?
Odpisz
11 grudnia 2014, 07:45
@lukasz5511: Tyle, ile mówiłem
Odpisz
11 grudnia 2014, 14:00
@ALKATRAZ: jestem inny .-. tylko ja lubię czytać twoje kretyńskie komentarze ;-;
Odpisz
11 grudnia 2014, 14:33
no to jak 2,5l kosztuje 4,5zl to nie jest drogo
Odpisz
11 grudnia 2014, 15:47
@lukasz5511: Ale woda droższa...
Odpisz
11 grudnia 2014, 16:02
nie pie**ol juz dobra.
Odpisz
11 grudnia 2014, 16:40
@lukasz5511: Mieszkam w najdroższym mieście w Polsce
Odpisz
9 grudnia 2014, 00:00
mudzin
Odpisz
10 grudnia 2014, 23:09
Murzyn instant :D
Odpisz