Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kubek245

12 grudnia 2014, 16:26

JP = je**ny pedał

Avatar janusz20062003

13 grudnia 2014, 10:46

@kubek245: zgaduj ,zgaduj ...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 sierpnia 2015, 10:34

@janusz20062003: JP = je**ć pannienki

Avatar janusz20062003

28 sierpnia 2015, 13:00

dzięki za szybką odpowiedź... ;_;

Avatar janusz20062003

28 sierpnia 2015, 13:01

dzięki za szybką odpowiedź... ;_;

Avatar hamulec

14 grudnia 2014, 14:09

widać że ktoś tu nie zna się na ulicy... :)

Avatar janusz20062003

12 grudnia 2014, 13:27

moje inicjały :-I

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Darwineek

13 grudnia 2014, 16:00

@Piotresiek: ta to to samo :D

Avatar Piotresiek

13 grudnia 2014, 21:54

@Darwineek: Again. Weell..

Avatar kapt12

12 grudnia 2014, 18:42

Dresiarstwo... powinno być tępione.
Dzięki nim mamy "bezpieczne i spokojne" miasto nocą, "ładne" przystanki, "fajne" mecze piłki nożnej i wiele innych.
Podziękujmy im strzałem w głowe z AA-12.

Avatar Piotresiek

Edytowano - 12 grudnia 2014, 20:58

@kapt12: No cóż, na początku dresiarz wywodzili się z robotników którzy po upadku PRL zostali pominięci przez państwo. Ale teraz. Teraz to oni są jedynie mocni w słowach. A gdy ich pokonasz to wrócą w dziesiątkę.

Avatar zico2001

12 grudnia 2014, 13:55

co to JP?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar kasperg21

12 grudnia 2014, 15:29

@zico2001: Jestem pewien

Avatar albert856

12 grudnia 2014, 16:43

@zico2001: jeść parówki

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2014, 13:03

jp na 100%

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2014, 19:12

satysfakcje

Avatar
RhobarIII

12 grudnia 2014, 19:18

JEEEEEJ!

Avatar PitbullLwG

8 grudnia 2014, 20:16

W gimnazjum miałem bardzo dużo takich JP. Dziewczyny również, tyle że kobitki JP słuchały 1D, Justina Biebera i obgadywały wszystkie inne dziewczyny. Raz do dyry poszły na dywanik bo nabijały się bez powodu z nowej.
Gdy policja przyjeżdzała do szkoły to te szły najdaliej od nich i "z psami ku*wa nie gadam".
Oczywiście mówiły to do psiapsiułek.
Gdy policja przechodziła jak wracały ze szkoły to identycznie jak dresy z obrazka - spokojnie jak pieski, a potem "JP ku*wa".

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Kubox123456

12 grudnia 2014, 07:03

Jan Paweł na 100%

Avatar Teranert

12 grudnia 2014, 10:42

@PitbullLwG: a teraz w każdej klasie po 7 pedałów 2 dresów i 15 normalnych uczniów

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2014, 23:18

Wiem że nikogo to nie obchodzi ale...ja mam inicjaly jp :julka i.mam nazwisko na p ale nie powiem jakie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar joannawolno

12 grudnia 2014, 10:23

*ubieranek

Avatar handlash

12 grudnia 2014, 16:43

@joannawolno: Dzieci są głównie w dziale gier. :) I TAM POWINNY BYĆ!!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Totalnie

Ikony

Drewniany kominek

To musiało być męczące

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka