Już niedługo usłyszymy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Nieuczciwa ocena
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ikony
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2014, 08:53
A pod koniec roku:
Już koniec roku a ja dalej brzydki, gruby, słaby.
Odpisz
12 grudnia 2014, 23:02
ja nie obiecuję sobie nic na nowy rok. i tak te obietnice nic nie dają. jak będzie już wiosna zacznę myśleć o powrocie do kilku sportów, ale teraz takie coś nie ma sensu, bo szybko stracę motywację ;p
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2014, 21:31
tydzień później...
Odpisz
12 grudnia 2014, 20:31
Odpisz
12 grudnia 2014, 20:25
Tymczasem na FB: ''Święta! Wszystkiego Najlepszego! :*** Nowy rok! Yeah! Hura! Wszelkiego najlepszego!'' Dzięki zapomniałbym o tych świętach gdyby nie wy Fejsbukowcy...
Odpisz
9 grudnia 2014, 23:12
Ajron Men, wracaj r*chać panny które poleciały na tfojom forse
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:30
Nowy rok, nowy ja, idę na siłkę od nowego roku, biorę się za siebie.
Odpisz
9 grudnia 2014, 13:23
i "Ale się naje**lem"
Odpisz