Jak narysować Niemcyballa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Nie są aż takie pyszne
Szybki jak błyskawica
Phi!
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2015, 16:57
punkt 3:zrób kwadrat dookoła
Odpisz
11 grudnia 2014, 08:00
Bo praca czyni wolnym.
Odpisz
10 grudnia 2014, 21:03
kiedyś było podobne tylko że o usa i ropie
Odpisz
10 grudnia 2014, 16:08
Tylko, że to Polacy zapieprzają na niemców :(
Odpisz
10 grudnia 2014, 16:20
HA HAHAAHAAAAAH , dobry żart .
Odpisz
10 grudnia 2014, 16:24
Prawda jest taka że Niemcy to nieroby.
Odpisz
10 grudnia 2014, 16:27
@Bilolus1: Dlaczego twierdzisz, że to był żart?
Odpisz
10 grudnia 2014, 18:42
Gdzieś muszą pracować. Poza tym Niemcy wcale nie są nierobami wręcz przeciwnie.
Odpisz
10 grudnia 2014, 16:38
Mówicie ,że Niemcy to nieroby?
Zobaczcie sobie jak ich gospodarka stoi ,a jak nasza .... tyle w tym temacie ,jak za czasów IIWW zapi***alali przy produkcji broni,czołgów itp.
Jeżeli chodzi o naszą gospodarkę to wszystko przez ten piep**ony VAT ,ile firm nie powstało przez to ,bo się nie opłacało ...a jak już jakaś powstała ,to jakiś debil w gajerze musiał to zje**ć bo pomylił się w papierach i firma musiała spłacać dług za kogoś innego.
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:12
@lelek: Ponieważ Niemcy mogły przyjąć plan Marshal'a, a my nie?
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:36
@lelek: 1. Kto mówi, że Niemcy to nieroby?
2. Gdyby USA pompowało w Polskę tyle kasy+nie byłoby komunizmu też byśmy byli tacy rozwinięci.
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:37
@lelek: Oraz tak było kiedyś,
Odpisz
10 grudnia 2014, 16:47
narysować pracę?
Odpisz
10 grudnia 2014, 16:47
Niemcyball? srlsy? Bogurodzico ku*wa widzisz i nie grzmisz. GERMANBALL DO CIULA!
Odpisz
10 grudnia 2014, 16:09
Dlaczego tam jest umlaut? niby niemieckie a po polsku napisane z umlautem
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2014, 16:16
@ALKATRAZ: W komiksach o Germanballu zamiast "ä" pisze się "a" i "ü" zamiast "u".
Btw. Ić ztond.
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:16
@ALKATRAZ:
Odpisz
10 grudnia 2014, 20:24
@Lacoste: nikt cie nie będzie trzymał
Odpisz
10 grudnia 2014, 20:48
@mrklorens: sam sie czymam nikt mnie nie kce czymadź :C
Odpisz
9 grudnia 2014, 13:53
a co zrobić z polandballem?
położyć trochę cebuli.
Odpisz
9 grudnia 2014, 20:08
Cebuli nie opłaca się uprawiać.
Odpisz
10 grudnia 2014, 16:03
no no prawdziwy polak...
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:20
Chyba chciałeś powiedzieć:
"Narysować tęcze"
Odpisz
9 grudnia 2014, 13:45
Było podobne z USABall xD Tylko wtedy się rysowało złoże ropy :)
Odpisz