Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Angielskie śmieszki
Powodzenia
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2018, 08:53
kto trzyma telefon w tylniej kieszeni??? chyba tylko jakis debik
Odpisz
11 lutego 2019, 08:21
Ja mam np. spodnie, które mają tylko tylne kieszenie, więc nie mam wyboru.
Odpisz
11 lutego 2019, 09:20
@wiki9595: ro trzeba kupic sobie normalne spodnie
Odpisz
4 grudnia 2017, 17:30
kobiety... trzymają telefon tylko i wyłącznie w tylnej kieszeni. Tak mają wszystkie dziewczyny w klasie
Odpisz
13 grudnia 2014, 10:19
Miałem napisać, że to Iphone 6, ale cztery osoby mnie wyprzedziły ;-;
.
.
.
Ale też się kłaniam :D
Odpisz
14 grudnia 2014, 08:49
Nadal nie rozumiem jak banan może być galaktyczny ;-;
Odpisz
14 grudnia 2014, 10:10
To przydomek pochodzący od mojej pracy ;-;
Odpisz
14 grudnia 2014, 10:11
Czy jakoś tak ;-;
Odpisz
12 lipca 2015, 02:32
Co powiesz na to, żebyśmy się poznali lepiej?
Odpisz
9 grudnia 2014, 21:13
A co jeśli to Iphone 6?
Odpisz
13 grudnia 2014, 10:39
@DeadExtreme: To już widać 1 zaletę telefonu... Nie uwiera za mocno osobom z dużymi tyłkami... ._.
Odpisz
13 grudnia 2014, 10:40
ja mam iphona
Odpisz
13 grudnia 2014, 12:18
@krzyzowka: Fascynujące! Opowiedz nam, proszę, jak to jest mieć "Ajfołna"?
Odpisz
13 grudnia 2014, 14:17
@amekninja555: zal mi cie
Odpisz
13 grudnia 2014, 17:23
@krzyzowka: A nam ciebie.
Odpisz
13 grudnia 2014, 18:45
@krzyzowka: A mi jest żal, gdy ludzie zachowują się jak ty. Chwalą się, jacy to oni są super, bo mają Ajfołna, a później, gdy ktoś im na to odpowie nie podzielając ich entuzjazmu, mówią "rzal mi će, lol".
Odpisz
13 grudnia 2014, 13:56
To nie chodzi o jej dupe tylko o to jak ją przerobiła. Na pierwszym zdjęciu widać to najlepiej- patrz na schody (są rozmazane i nie widaćkrawędzi) i na nogawkę spodni przechodnia(jest dużo jaśniejsza).
Odpisz
13 grudnia 2014, 10:09
Iphone 6 i wszystko jasne
Odpisz
10 grudnia 2014, 18:12
napewno ip6
Odpisz
9 grudnia 2014, 21:33
Nowa wersja Iphona^_^
Odpisz