Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Nie są aż takie pyszne
Były nóżki, nie ma nóżek
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2016, 06:47
Serio? Nie wierzę...
Odpisz
7 stycznia 2015, 13:07
Ten w okularach wygląda jak karoleq95 ;-;
Odpisz
14 grudnia 2014, 19:39
Przynajmniej kreatywnie czuć taką świerzość a nie tylko podtrzymewanie wieży i podtrzymywanie...
Odpisz
14 grudnia 2014, 18:19
Oryginalne, wreszcie nie przytrzymywanie wieży.
Odpisz
14 grudnia 2014, 17:43
bo jest za krzywa!
Odpisz
14 grudnia 2014, 17:39
Wycieczka z Rosji?
Odpisz
14 grudnia 2014, 16:23
i ta mina
Odpisz
14 grudnia 2014, 15:14
Polacy..
Odpisz
14 grudnia 2014, 15:28
*Turcy. BIM to turecki koncern spożywczy, od którego Polacy raczej nic nie kupują. I obrażanie Polaków znowu wam się nie udało...
Odpisz
14 grudnia 2014, 15:31
A czy ja mówię że poznałem po reklamówce? Po prostu żarzatowałem że to Polacy dlatego że kradną wieże.
Odpisz
14 grudnia 2014, 15:36
Możesz mnie nazwać fanatycznym patriotą, ale nie lubię, gdy ktoś obraża Polskę wykorzystując przy tym stereotypy, a zwłaszcza jeżeli to Polacy obrażają.
Odpisz
14 grudnia 2014, 15:45
Każdy wie że to nie prawda że Polacy kradną.. (No chyba że debile)
Odpisz
14 grudnia 2014, 16:01
Cyganie...
Odpisz
14 grudnia 2014, 16:26
@Nyroe: biali :_:
Odpisz
14 grudnia 2014, 16:29
gdyby to byli Polacy, to mieliby reklamówkę z biedry :v
Odpisz
14 grudnia 2014, 16:56
@noszkurnawszystkozajete: Wiem i sandały z dodatkiem skarpet.
Odpisz
17 grudnia 2014, 16:04
Przed chwilą mówiłeś coś innego...
Odpisz
17 grudnia 2014, 16:05
Co?
Odpisz
17 grudnia 2014, 16:07
Chodziło Ci o to że to polacy bo chcą to ukraść
Odpisz
17 grudnia 2014, 16:23
To był żart!
Odpisz