Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ikony
Phi!
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2015, 22:15
Pomarańcza dostała okresiku...
Odpisz
11 lutego 2020, 08:09
@Kivera:
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2015, 14:10
Czy ktoś to przeczyta kiedykolwiek?
Odpisz
21 października 2016, 16:48
@Catmen: Tak, ja właśnie to przeczytałem.
Odpisz
8 lipca 2017, 18:22
@Catmen: ja
Odpisz
8 lipca 2017, 20:27
O cholera mój stary komentarz odkopany. Nie byłem wtedy sobą. Piękne czasy...
Odpisz
16 lutego 2018, 09:58
witam
Odpisz
16 lutego 2018, 23:40
@kasjan132pl: Witam, co cię tu sprowadza?
Odpisz
6 grudnia 2018, 09:57
odkopuje
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:46
@SowingSeason: odkopuje odkopany komentarz
Odpisz
4 stycznia 2019, 22:02
@Catmen: witamy w 2019
Odpisz
26 czerwca 2019, 20:55
Witam :v
Odpisz
27 czerwca 2019, 00:40
@Last_Chance: dzień dobry
Odpisz
2 lipca 2019, 01:35
hi
Odpisz
2 lipca 2019, 12:31
@Last_Chance: witaj
Odpisz
13 lipca 2015, 02:01
Mamo? Co ci się stało?
Odpisz
26 stycznia 2016, 22:27
została zamordowana. Przykro mi :(
R.I.P
Mama Za**bistegoSera
Odpisz
11 grudnia 2014, 18:21
*.* Jadłbym *.*
Odpisz
11 grudnia 2014, 18:47
@CichySzybkiZabojca: ja jadlem
Odpisz
13 grudnia 2014, 08:56
@krzyzowka: zazdro ;(
Odpisz
12 grudnia 2014, 23:06
Grejfrut.
Odpisz
11 grudnia 2014, 15:21
przecież to jest czerwona pomarańcza...
Odpisz
11 grudnia 2014, 21:26
@loloja: Ciiiii... Nikt się nie skapnie.
Odpisz
12 grudnia 2014, 13:49
dobra dobra...
Odpisz
11 grudnia 2014, 19:51
One są przepyszne ^^
Odpisz
11 grudnia 2014, 14:51
To mi wygląda na mandarynkę (I jak zwykle złe tłumaczenie) ale i tak 5/5
Odpisz
11 grudnia 2014, 17:17
To akurat jest pomarańcza, tak mi się wydaje, widziałenm
Odpisz
11 grudnia 2014, 17:18
Ja ci mówię, że wyglądem zbliżona do mandarynki (Mała i podzielona na części) a nie pomarańczy (duża i jednolita oraz rozpaćkana)
Odpisz
11 grudnia 2014, 17:18
To jest pomarańcza mandarynka jest mniejsza
Odpisz
11 grudnia 2014, 17:22
Są różne odmiany pomarańczy, ale pewien nie jestem
Odpisz
11 grudnia 2014, 17:15
Jadłem, smaczna i słodsza od zwykłej, choć zwykłe też lubię ;)
Odpisz
11 grudnia 2014, 15:17
to jest galaretka albo zgniła pomarańcza
Odpisz
11 grudnia 2014, 16:07
@PanSowa12: To jest odmiana pomarańczy.Wiem bo jadłem.
Odpisz
11 grudnia 2014, 16:48
@kacperxm4: aaa ok
Odpisz
11 grudnia 2014, 15:54
That's pretty brutal !
Odpisz
11 grudnia 2014, 15:23
Ekhm... To nie jest spleśniałe? :P
Odpisz
11 grudnia 2014, 15:17
Wygląda jak biedna mandarynka zawinięta w sieć pająka ·_·
Odpisz
11 grudnia 2014, 14:05
*O* Mój awatar się wpasowuje :3
Odpisz
11 grudnia 2014, 14:07
:-D
Odpisz
11 grudnia 2014, 14:34
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 grudnia 2014, 14:42
@Juli826: na luj ta buźka?
Odpisz
11 grudnia 2014, 14:49
@Kubox123456: Ty nie zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 grudnia 2014, 15:05
I tak sie nie najesz
Odpisz
11 grudnia 2014, 15:08
@kamdab: W sumie racja :v
Odpisz
11 grudnia 2014, 14:46
Jadłbym :D
Odpisz