memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 sierpnia 2016, 20:52
Dwa typy uczniów... J*^ać naukę Szanować naukę
Odpisz
5 grudnia 2015, 12:39
Do tych dwóch dochodzę jeszcze ja, bo nie pasuję do żadnego z nich.
11 grudnia 2014, 18:01
czyli ci , którzy chcą coś osiągnąć w życiu i ci , którzy będą w przyszłości podawać nam zamówienia w restauracjach i fastfoodach :d
11 grudnia 2014, 10:26
Normalni i buraki nie potrafiące żyć bez ajfona? :)
Edytowano - 11 grudnia 2014, 11:00
Konformiści robiący wszystko co im się powie i ci, którzy nudzą się na lekcjach, bo znają już materiał?
11 grudnia 2014, 11:13
@darcus: Znasz konformistę który nie podporządkowuje się innym?
11 grudnia 2014, 13:56
@darcus: znają materiał bo już trzeci rok powtarzają klasę :P
11 grudnia 2014, 13:57
Ja na mojej nokii często przeglądam stronki na matmie :v
11 grudnia 2014, 15:09
@siemek22: A potem płaczesz, że masz dwóje? ;c;
11 grudnia 2014, 15:16
Z matematyki mi wychodzi piątka.
11 grudnia 2014, 15:17
@siemek22: U mnie babsko jest tak słabą nauczycielką, że jak w VI klasie miałem szóstkę, to teraz z trudem dostaję 4 :v
11 grudnia 2014, 15:39
U nas baba od matmy ciągle mówi ,,se'' :V
11 grudnia 2014, 17:01
@siemek22: Jakby to była nauczycielka polskiego wtedy to byłby problem, ale w matmie poprawny język jest niepotrzebny. Moja nauczycielka od PP mówi dżemajlkropkacom, ale przynajmniej dobrze uczy :)
Edytowano - 11 grudnia 2014, 16:44
Jedni się nauczyli i mają czas wolny, drudzy kują 5 minut przed egzaminem. xD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2016, 20:52
Dwa typy uczniów...
J*^ać naukę
Szanować naukę
Odpisz
5 grudnia 2015, 12:39
Do tych dwóch dochodzę jeszcze ja, bo nie pasuję do żadnego z nich.
Odpisz
11 grudnia 2014, 18:01
czyli ci , którzy chcą coś osiągnąć w życiu i ci , którzy będą w przyszłości podawać nam zamówienia w restauracjach i fastfoodach :d
Odpisz
11 grudnia 2014, 10:26
Normalni i buraki nie potrafiące żyć bez ajfona? :)
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2014, 11:00
Konformiści robiący wszystko co im się powie i ci, którzy nudzą się na lekcjach, bo znają już materiał?
Odpisz
11 grudnia 2014, 11:13
@darcus: Znasz konformistę który nie podporządkowuje się innym?
Odpisz
11 grudnia 2014, 13:56
@darcus: znają materiał bo już trzeci rok powtarzają klasę :P
Odpisz
11 grudnia 2014, 13:57
Ja na mojej nokii często przeglądam stronki na matmie :v
Odpisz
11 grudnia 2014, 15:09
@siemek22: A potem płaczesz, że masz dwóje? ;c;
Odpisz
11 grudnia 2014, 15:16
Z matematyki mi wychodzi piątka.
Odpisz
11 grudnia 2014, 15:17
@siemek22: U mnie babsko jest tak słabą nauczycielką, że jak w VI klasie miałem szóstkę, to teraz z trudem dostaję 4 :v
Odpisz
11 grudnia 2014, 15:39
U nas baba od matmy ciągle mówi ,,se'' :V
Odpisz
11 grudnia 2014, 17:01
@siemek22: Jakby to była nauczycielka polskiego wtedy to byłby problem, ale w matmie poprawny język jest niepotrzebny. Moja nauczycielka od PP mówi dżemajlkropkacom, ale przynajmniej dobrze uczy :)
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2014, 16:44
Jedni się nauczyli i mają czas wolny, drudzy kują 5 minut przed egzaminem. xD
Odpisz