Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ashley12c

8 sierpnia 2016, 20:52

Dwa typy uczniów...
J*^ać naukę
Szanować naukę

Avatar ghostarcher

5 grudnia 2015, 12:39

Do tych dwóch dochodzę jeszcze ja, bo nie pasuję do żadnego z nich.

Avatar Alketezer

11 grudnia 2014, 18:01

czyli ci , którzy chcą coś osiągnąć w życiu i ci , którzy będą w przyszłości podawać nam zamówienia w restauracjach i fastfoodach :d

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2014, 10:26

Normalni i buraki nie potrafiące żyć bez ajfona? :)

Avatar darcus

Edytowano - 11 grudnia 2014, 11:00

Konformiści robiący wszystko co im się powie i ci, którzy nudzą się na lekcjach, bo znają już materiał?

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2014, 11:13

@darcus: Znasz konformistę który nie podporządkowuje się innym?

Avatar seweryn111

11 grudnia 2014, 13:56

@darcus: znają materiał bo już trzeci rok powtarzają klasę :P

Avatar siemek22

11 grudnia 2014, 13:57

Ja na mojej nokii często przeglądam stronki na matmie :v

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2014, 15:09

@siemek22: A potem płaczesz, że masz dwóje? ;c;

Avatar siemek22

11 grudnia 2014, 15:16

Z matematyki mi wychodzi piątka.

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2014, 15:17

@siemek22: U mnie babsko jest tak słabą nauczycielką, że jak w VI klasie miałem szóstkę, to teraz z trudem dostaję 4 :v

Avatar siemek22

11 grudnia 2014, 15:39

U nas baba od matmy ciągle mówi ,,se'' :V

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2014, 17:01

@siemek22: Jakby to była nauczycielka polskiego wtedy to byłby problem, ale w matmie poprawny język jest niepotrzebny. Moja nauczycielka od PP mówi dżemajlkropkacom, ale przynajmniej dobrze uczy :)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 grudnia 2014, 16:44

Jedni się nauczyli i mają czas wolny, drudzy kują 5 minut przed egzaminem. xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Zdeklasowani znowu

Niegrzeczny Oskarek

A, okej

Phi!

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka