Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

28 marca 2023, 16:10

Jbć sztuk

Avatar loki111

9 sierpnia 2012, 10:10

ja wole graffiti

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 21:08

@loki111: to tym bardziej nie szyuka

Avatar MrDiablo323

6 czerwca 2017, 08:45

Ludzie sztuka nowoczesna nie opiera się na obrazie tylko na opisie obrazu przez malarza. Gdy czytacie opis to można się uśmiechnąć. (polecam zobaczyć)

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 21:08

@MrDiablo323: to nie sztuka

Avatar tachu99

6 lutego 2012, 16:13

To pierwsze to wolność na barykadach a ja dzisiaj dostałem pałę bo mieliśmy to w zeszycie narysować a ja tego nie zrobiłem :(

Avatar ufok1234

15 lutego 2018, 19:54

@tachu99: właściwie to po cholerę jest plastyka w szkole?

Avatar Lusia112

2 lipca 2016, 13:51

Takie tru

Avatar rydwan123

2 kwietnia 2015, 14:39

nie mają pomysłów

Avatar FaReD

7 lutego 2012, 17:18

nieee dziś są graffiti na murach a nie jakieś dupy wołowe

Avatar arekor22

6 lutego 2012, 21:14

jest nowa ustawa programowa i teraz na plastyce nie rysujemy ani nic innego tylko "piszemy o sztuce" ale beznadzieja jak my mamy się nauczyć sztuki nie uprawiając jej ?..nijak .tak moja sorka od plastyki się ***iła xD jak zaczęła o tym mówić że szał xD

Avatar tachu99

6 lutego 2012, 22:03

@arekor22: Też tak mam :(.Pisać pisać a później dziwi się że brzydko maluję.Ale Picasso ,,wylewał`` farbę na obraz i teraz to dzieło.Mona Lisa stała się sławna dopiero jak ją skradziona.

Avatar grubson5022

6 lutego 2012, 21:00

dokładnie

Avatar Truskavvkova

6 lutego 2012, 17:35

Na tym ''sztuka teraz'' to pytanie : Tam leży ziemniak ? ! xD

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2012, 16:15

ja się tam na sztuce nie znam, ale mam wrażenie, że dzieła z przed lat miały jakiś sens...5/5

Avatar Werra5021

6 lutego 2012, 13:02

prawda, smutna bo smutna, ale prawda..

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2012, 08:50

4/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Dobrze czasem się oderwać

Mało znany szczegół

Niegrzeczny Oskarek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka