Ktoś może mi wyjaśnić, co się tutaj dzieje?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Hobby dla faceta
Papierowa szkoła posting
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2016, 15:19
Szczerze internetu nie ogarniesz... WTF O_O
Odpisz
29 marca 2016, 16:11
Fajniejsze byłoby gdyby zamiast piłki był BB-8
Odpisz
28 lutego 2016, 17:04
nauka zaszła za daleko?
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:51
Bezużyteczne moce aktywacja!:
tam pisze:
"Więc uważasz s*ko że umiesz mówić po japońsku?"
A przynajmniej w tytule, tego drugiego nie chce mi się tłumaczyć.
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:55
Gogle transwestator?
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:55
Bo nie można skopiować?
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:55
Nie. Kilka słów znałem, resztę z domysłu.
Odpisz
10 grudnia 2014, 18:00
google translate strasznie oszukuje, tytuł miał być inny :/
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2014, 18:03
@bylejakbylegdzie: O ile dobrze to narysowałam w tłumaczu google (這也是斯巴逞) to znaczy to "To także Spartak sukces"
Odpisz
10 grudnia 2014, 18:05
@bylejakbylegdzie: Polecam wejść na japońskiego IRC-a i poprosić o tłumaczenie (prawie na pewno otrzymasz: "ウナギの完全なホバークラフト" co znaczy: "poduszkowiec pełen węgorzy")
Odpisz
10 grudnia 2014, 18:55
jeste pół smokiem i nie znam japońskiego...to źle?
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2014, 18:58
Nie... chyba że nie znasz takich podstaw jak "poduszkowiec pełen węgorzy", to powinno się umieć powiedzieć w każdym języku.
(Nie pytaj o co z tym chodzi, bo sam nie wiem. Wiem tylko tyle że to jest używane jako synonim słowa "dziwne")
Odpisz
12 grudnia 2014, 13:37
Jeśli chcesz mogę wyjaśnić skąd to się wzięło... :3
Odpisz
12 grudnia 2014, 14:47
@renamon: Tak poproszę.
Odpisz
23 stycznia 2015, 16:20
Otóż chodzi o sprawę związaną z kucykami (błagam nie hejtuj mnie za to, że to oglądami i że tak późno odpisuję ;-;). Ulubioną bohaterką większości osób oglądających MLP jest Księżniczka Luna (jak można się domyślić z imienia pani nocy i gwiazd) w związku z tym powstaje o niej wiele komiksów. W jednym konkretnym opisane jest jej dzieciństwo, które spędziła na księżycu za pewne ciemne sprawki. Seria ta nazywa się moonstuck i czytający mogą sami pisać co ma ona w danym momencie robić a rysownik to dorysuje. W pewnym momencie kiedy Luna miała się wydostać z podwodnego więzienia ktoś podsunął taki pomysł i... rozeszło się to po internecie. (później jeszcze spróbuję Ci znaleźć obrazek na potwierdzenie moich słów)
Odpisz
23 stycznia 2015, 16:23
Odpisz
23 stycznia 2015, 16:24
I jeszcze drugi obrazek :
Odpisz
24 stycznia 2015, 00:58
@renamon: That was... interesting...
Odpisz
12 grudnia 2014, 12:55
Ja wyjaśnię:
Na pewnym greenscreenowym polu Leonidas ćwiczy balet w towarzystwie Lali z piłką.
Odpisz
12 grudnia 2014, 13:09
a nie Spartakus ???
Odpisz
12 grudnia 2014, 13:16
@Erdien: Nie?
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2014, 14:25
@Erdien: Pomyliłeś czasy i historię Spartakus żył w Itali w Rzymie gdzie rozniecił bunt przeciwko panowaniu Rzymskiemu kiedy to Rzymianie panowali nad ''basenem'' że tak powiem, a Leonidas to dowódca starożytnej Grecji gdy jeszcze potęga Rzymska nie istniała i zginął w bohaterskiej walce z 100 innymi spartanami walcząc przeciwko Persji i jego sojusznikom. Mam nadzieję że żadnego faktu nie przekręciłem.
Odpisz
12 grudnia 2014, 15:10
300 spartan, nie 100 ale blisko.
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2014, 15:13
No to przynajmniej prawie poprawnie to napisałem bo jak to czułem że coś mi umyka więc dlatego zrobiłem ten dopisek.
Odpisz
13 grudnia 2014, 14:11
bo mi się wydawało że Spartakus żył w starożytnej Grecji w sparcie
Odpisz
12 grudnia 2014, 18:34
To Chiny tego nie ogarniesz
Odpisz
12 grudnia 2014, 17:29
This...
is...
balet!!!
Odpisz
12 grudnia 2014, 16:56
Brain Explozion :D
Odpisz
12 grudnia 2014, 16:50
teletubisie
Odpisz
12 grudnia 2014, 15:21
wut :3
Odpisz
12 grudnia 2014, 16:34
@iker159: to za mało
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2014, 14:53
Leonidas ćwiczy balet żeby lepiej rozpi.erdalać persów a ten teletubiś ( to chyba lala ale nie pamiętam już) robi ćwiczenia przed porodowe bo Tinkiwinki się do niego dobrał
Odpisz
10 grudnia 2014, 18:47
WAT to za mało.
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:46
DAFUQ DID I SEE.
Odpisz