Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheSticks

Edytowano - 15 grudnia 2014, 14:17

Już się zreinkarnował ThePirateBay,cr nowa strona .-.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Tymek590

21 października 2016, 22:00

@Hank1212: jest jeszcze thepiratebay org i se

Avatar Filipsss

25 sierpnia 2017, 16:39

@TheSticks: teraz de8*lu pod każdym obrazkiem z ThePirateBay będziesz to pisać??

Avatar Kamtru

15 grudnia 2014, 19:51

Stop.Zamkneli Pirate Bay dajcie jakiś artykuł co kolwiek

Avatar kamykPL

15 grudnia 2014, 19:34

oglądało się Kapitana Ameryke ;)

Avatar Mnich1

15 grudnia 2014, 14:49

Złodzieje zawsze pozostaną złodziejami. Tak, tak napiszcie mi pod spodem 1000 komentarzy z tłumaczeniem i logicznymi argumentami odnośnie kopii.

Avatar KingsMax

15 grudnia 2014, 14:55

@Mnich1: Zgadzam się, kłopot w tym że firmy legalnie okradają klientów tymi DLC. W dzień wyjścia gry wychodzi kilka DLC. Rozumiem jak wyjdzie rok czy dwa po premierze, ale nie w dzień wyjścia. Jest jeszcze rzeczy do muzyki, filmów i tak dalej, ja nawet gdyby legalnie dawali za darmo bym nie brał.

Avatar iger3

15 grudnia 2014, 15:01

@Mnich1: Ja nie jestem złodziejem tylko piratem arrr :P

Avatar Mnich1

15 grudnia 2014, 17:03

@KingsMax: Zgadzam się. Ale co usprawiedliwia ludzi którzy okradają twórców INDIE którzy wydają ledwo co grę?

Avatar KingsMax

15 grudnia 2014, 19:24

@Mnich1: To kradzież, tak jak tamto. Różnica polega tylko na legalności i sposobie działania.

Avatar XDgierman

15 grudnia 2014, 14:42

SZYBKO ! WEJDŹCIE DO POCZEKALNI OBRAZKÓW !

Avatar mrofpower

15 grudnia 2014, 18:36

@XDgierman: po co?

Avatar MineTatsi

15 grudnia 2014, 14:37

To ta strona gdzie się ściąga pliki za darmo? :P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar ja_neron

15 grudnia 2014, 20:53

@amekninja555: Bo nie lubię minecraft'a, a poza tym internet to dla mnie nie tylko strony z durnowatymi obrazkami.

Avatar Szarok

9 października 2021, 09:58

@ja_neron: odkop

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Przyszłość jest piękna

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Dobrze czasem się oderwać

Ikony

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka