Moja pierwsza myśl, kiedy usłyszałem że zamknęli Pirate Bay
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przyszłość jest piękna
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Ikony
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 grudnia 2014, 14:17
Już się zreinkarnował ThePirateBay,cr nowa strona .-.
Odpisz
15 grudnia 2014, 14:19
@TheSticks: Mają ich jeszcze pewnie z 20
Odpisz
15 grudnia 2014, 14:20
@majki909: cr tylko działa chyba
Odpisz
15 grudnia 2014, 14:24
@TheSticks: Tak ale założę się że jak jakimś cudem zamkną cr to pewnie jeszcze mają ich kilkadziesiąt tylko na innych domenach
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:08
@majki909: z domeną "cr" to fejk. Jedyna dobra strona to z domeną "ee", tylko że są dane z przed roku. :((
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:16
@NecroSky: Jak to fake? mi działa normalnie
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:18
@majki909: fake, w każdym pliku jest wirus.
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:20
@TheSticks: .cr to fake. oldpiratebay,org to nie fake, sprawdzałem.
Odpisz
15 grudnia 2014, 17:57
@TheSticks: dziękuje panie! mogę wrócic do nielegalnego pobierania plików
Odpisz
15 grudnia 2014, 18:17
@majki909: Fake bo nie ma magnetów :|
Odpisz
21 października 2016, 22:00
@Hank1212: jest jeszcze thepiratebay org i se
Odpisz
25 sierpnia 2017, 16:39
@TheSticks: teraz de8*lu pod każdym obrazkiem z ThePirateBay będziesz to pisać??
Odpisz
15 grudnia 2014, 19:51
Stop.Zamkneli Pirate Bay dajcie jakiś artykuł co kolwiek
Odpisz
15 grudnia 2014, 19:34
oglądało się Kapitana Ameryke ;)
Odpisz
15 grudnia 2014, 14:49
Złodzieje zawsze pozostaną złodziejami. Tak, tak napiszcie mi pod spodem 1000 komentarzy z tłumaczeniem i logicznymi argumentami odnośnie kopii.
Odpisz
15 grudnia 2014, 14:55
@Mnich1: Zgadzam się, kłopot w tym że firmy legalnie okradają klientów tymi DLC. W dzień wyjścia gry wychodzi kilka DLC. Rozumiem jak wyjdzie rok czy dwa po premierze, ale nie w dzień wyjścia. Jest jeszcze rzeczy do muzyki, filmów i tak dalej, ja nawet gdyby legalnie dawali za darmo bym nie brał.
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:01
@Mnich1: Ja nie jestem złodziejem tylko piratem arrr :P
Odpisz
15 grudnia 2014, 17:03
@KingsMax: Zgadzam się. Ale co usprawiedliwia ludzi którzy okradają twórców INDIE którzy wydają ledwo co grę?
Odpisz
15 grudnia 2014, 19:24
@Mnich1: To kradzież, tak jak tamto. Różnica polega tylko na legalności i sposobie działania.
Odpisz
15 grudnia 2014, 14:42
SZYBKO ! WEJDŹCIE DO POCZEKALNI OBRAZKÓW !
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:12
@XDgierman: http://www.obrazki.jeja.pl/118734,nigdy.html
Odpisz
15 grudnia 2014, 18:36
@XDgierman: po co?
Odpisz
15 grudnia 2014, 14:37
To ta strona gdzie się ściąga pliki za darmo? :P
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:21
@MineTatsi: Nie, to strona z filmikami z Minecrafta.
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:23
@Hank1212: Jeśli zamkną kanały Youtubowych gejów, m.in. PokskiPingwin i ReZi, to nie wiem nad czym tu rozpaczać... Robimy imprezę!!! xD
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:47
@MineTatsi: Propsy , po twojim nicku nie spodziewał bym się tego:D
Odpisz
15 grudnia 2014, 16:07
@Majki272: Nick powstał od Minecrafta, ale to przypadkowo, nie miałem specjalnie pomysłów :p
Nie gram zbyt wiele... Ostatnio w ogóle.
Odpisz
15 grudnia 2014, 17:42
@Majki272: Mi "mine" nie kojarzy się z minecraft'em, lecz z kopalnią...
Odpisz
15 grudnia 2014, 18:34
@ja_neron: Bo za mało czasu spędziłeś w internecie. c:
Odpisz
15 grudnia 2014, 20:53
@amekninja555: Bo nie lubię minecraft'a, a poza tym internet to dla mnie nie tylko strony z durnowatymi obrazkami.
Odpisz
9 października 2021, 09:58
@ja_neron: odkop
Odpisz