memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
6 marca 2021, 19:39
O panie ten film obejrzałbym jeszcze 10 razy i dalej by mi się cholernie podobał
Odpisz
26 grudnia 2014, 17:23
XD
22 grudnia 2014, 12:32
tylko dlaczego ekran jest na podłodze...?
21 grudnia 2014, 23:02
lepiej jakby był na ścianie a nie na podłodze
21 grudnia 2014, 20:26
Niestety, wiem z własnego doświadczenia, po tym kręgosłup boli :p
21 grudnia 2014, 18:05
niczego więcej do szcześcia nie potrzebba :D no chyba że darmowe WI FI oraz 10 kartonów Pizzy ;D wtedy mógłbym umrzeć w spokoju
21 grudnia 2014, 19:20
ale jak umerzesz to w zasadzie po uj ci to? :)
21 grudnia 2014, 19:46
@Findor: gdybym tam umarł to przynajmniej niech mi do trumny schowają plazme i Klopa ;p
21 grudnia 2014, 18:16
Nie możesz się normalnie wysrać bo cię obserwuję gość na podłodze w tablecie
Edytowano - 21 grudnia 2014, 18:14
srałbym
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież6 marca 2021, 19:39
O panie ten film obejrzałbym jeszcze 10 razy i dalej by mi się cholernie podobał
Odpisz
26 grudnia 2014, 17:23
XD
Odpisz
22 grudnia 2014, 12:32
tylko dlaczego ekran jest na podłodze...?
Odpisz
21 grudnia 2014, 23:02
lepiej jakby był na ścianie a nie na podłodze
Odpisz
21 grudnia 2014, 20:26
Niestety, wiem z własnego doświadczenia, po tym kręgosłup boli :p
Odpisz
21 grudnia 2014, 18:05
niczego więcej do szcześcia nie potrzebba :D no chyba że darmowe WI FI oraz 10 kartonów Pizzy ;D wtedy mógłbym umrzeć w spokoju
Odpisz
21 grudnia 2014, 19:20
ale jak umerzesz to w zasadzie po uj ci to? :)
Odpisz
21 grudnia 2014, 19:46
@Findor: gdybym tam umarł to przynajmniej niech mi do trumny schowają plazme i Klopa ;p
Odpisz
21 grudnia 2014, 18:16
Nie możesz się normalnie wysrać bo cię obserwuję gość na podłodze w tablecie
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2014, 18:14
srałbym
Odpisz