memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 czerwca 2023, 16:44
Wholesome
Odpisz
28 stycznia 2018, 21:00
@Konto usunięte: właśnie dlatego cie nie lubię
16 stycznia 2018, 21:34
Ach, kawaii
22 maja 2018, 18:26
@drollercastergirl: po polsku się mówi
27 maja 2017, 14:37
@KontoUsunięte: N I E Ś M I E S Z N E
30 kwietnia 2017, 23:23
A dla mnie to na prawdę miła przyjaźń :౩
8 listopada 2016, 21:36
Urocze. To po lewej
17 maja 2016, 20:44
ivan i dima wstawac juz jedziem sie pizgac z czerwona linia
28 lutego 2016, 20:06
#nohomo
31 sierpnia 2015, 13:51
Wszędzie yaoi ;_;
15 grudnia 2014, 04:28
Yaoi zawsze i wszędzie lepsze niż Hetero xD
10 kwietnia 2015, 17:29
@Reen_chan: No chyba nie.
28 grudnia 2014, 23:01
Może bracia? :D
14 grudnia 2014, 19:36
Ha! Gaaay!
14 grudnia 2014, 17:55
"Still better love story than Twilight" Po angielsku lepiej brzmi.
14 grudnia 2014, 18:28
@DeadExtreme: Eee tam... Ja tam uwielbiam dosłowne tłumaczenia z angielskiego na polski.
14 grudnia 2014, 17:51
Szlag, staram się powstrzymać ale nie mogę! Uspokój się, Spicerka, bądź tolerancyjna. Szlag z tym! ŚMIERĆ PEDAŁAMOM, CHOĆMY PALIĆ TĘCZE! WYKASTRUJMY ICH WSZYSTKICH! ZABIJMY! No, super, przecież próbowłam się powstrzymać :(
14 grudnia 2014, 19:23
Nie, to nie było śmieszne.
14 grudnia 2014, 21:17
W sumie żałosne c:
17 grudnia 2014, 22:06
A mnie rozśmieszyło, więc dam poparcie. *FUCK THE SYSTEM*
14 grudnia 2014, 17:13
Ha gay!
14 grudnia 2014, 17:14
@Szymon2301: nie wkleił się
Edytowano - 14 grudnia 2014, 17:14
@Szymon2301: Fuck this shit!!!!!!
26 grudnia 2014, 03:06
@Szymon2301: Fuck what?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2023, 16:44
Wholesome
Odpisz
28 stycznia 2018, 21:00
@Konto usunięte: właśnie dlatego cie nie lubię
Odpisz
16 stycznia 2018, 21:34
Ach, kawaii
Odpisz
22 maja 2018, 18:26
@drollercastergirl: po polsku się mówi
Odpisz
27 maja 2017, 14:37
@KontoUsunięte: N I E Ś M I E S Z N E
Odpisz
30 kwietnia 2017, 23:23
A dla mnie to na prawdę miła przyjaźń :౩
Odpisz
8 listopada 2016, 21:36
Urocze. To po lewej
Odpisz
17 maja 2016, 20:44
ivan i dima wstawac juz jedziem sie pizgac z czerwona linia
Odpisz
28 lutego 2016, 20:06
#nohomo
Odpisz
31 sierpnia 2015, 13:51
Wszędzie yaoi ;_;
Odpisz
15 grudnia 2014, 04:28
Yaoi zawsze i wszędzie lepsze niż Hetero xD
Odpisz
10 kwietnia 2015, 17:29
@Reen_chan: No chyba nie.
Odpisz
28 grudnia 2014, 23:01
Może bracia? :D
Odpisz
14 grudnia 2014, 19:36
Ha! Gaaay!
Odpisz
14 grudnia 2014, 17:55
"Still better love story than Twilight"
Po angielsku lepiej brzmi.
Odpisz
14 grudnia 2014, 18:28
@DeadExtreme: Eee tam... Ja tam uwielbiam dosłowne tłumaczenia z angielskiego na polski.
Odpisz
14 grudnia 2014, 17:51
Szlag, staram się powstrzymać ale nie mogę! Uspokój się, Spicerka, bądź tolerancyjna. Szlag z tym! ŚMIERĆ PEDAŁAMOM, CHOĆMY PALIĆ TĘCZE! WYKASTRUJMY ICH WSZYSTKICH! ZABIJMY!
No, super, przecież próbowłam się powstrzymać :(
Odpisz
14 grudnia 2014, 19:23
Nie, to nie było śmieszne.
Odpisz
14 grudnia 2014, 21:17
W sumie żałosne c:
Odpisz
17 grudnia 2014, 22:06
A mnie rozśmieszyło, więc dam poparcie.
*FUCK THE SYSTEM*
Odpisz
14 grudnia 2014, 17:13
Ha gay!
Odpisz
14 grudnia 2014, 17:14
@Szymon2301: nie wkleił się
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2014, 17:14
@Szymon2301: Fuck this shit!!!!!!
Odpisz
26 grudnia 2014, 03:06
@Szymon2301: Fuck what?
Odpisz