Marzenie, które nigdy się nie ziści...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Niezniszczalne
Angielskie śmieszki
Należy się za piękne oczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2014, 18:55
Zbyt piękne by było prawdziwe
Odpisz
13 lutego 2015, 20:05
@FoxyFox: Poważnie? LisiastyLis?
Odpisz
14 lutego 2015, 22:03
@Zoroark: tak naprawde...
Odpisz
17 czerwca 2018, 18:39
@FoxyFox: Prawie się spełniło... prawie.
Odpisz
17 czerwca 2018, 22:05
@TrueStoryGuy: tak gdzieś w połowie
Odpisz
4 listopada 2022, 08:15
@FoxyFox: W sumie coraz bliżej
Odpisz
16 sierpnia 2021, 08:34
W deadpool 3 ma być polaczenie chyba
Odpisz
4 stycznia 2022, 18:25
@ziemniaczki_j1234e: chyba tak ale nie jestem pewien
Odpisz
24 lipca 2019, 14:57
A gdzie deadpool?
Odpisz
17 lipca 2018, 09:25
Za piękne
Odpisz
31 maja 2018, 18:05
ta osoba przewidziała przyszłość
Odpisz
31 maja 2018, 18:04
wow
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:12
INFINITY WAR!
Odpisz
14 grudnia 2014, 17:53
Wszyscy się srają: "A gdzie ten?", "A gdzie tamten?". To niech ktoś spróbuje zmieścić wszystkie postacie z Marvela na jednym plakacie.
Odpisz
1 września 2015, 14:33
@DawidThePlayer: Gdyby plakat był 8- metrowy, a postacie były w takiej rozmiarówce jak teraz, prawdopodobnie by się udało.
Odpisz
29 czerwca 2015, 11:54
Wszyscy w jednym filmie... To tak jak w grze ,,LEGO MARVEL Super Heroes". Szkoda, że na razie nie zapowiada. Ja czekam na 2017 rok, bo wtedy ma być ,,Thor: Ragnarok". Będzie Loki! <3
Odpisz
13 sierpnia 2015, 21:52
@eah_raven_queen: Loki najważniejszy! :)
Odpisz
13 sierpnia 2015, 22:17
@Galathiel: A jakże. Co jak co, ale jego mogłabym oglądać kilka razy.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 22:23
@eah_raven_queen: Powinni zrobić osobny film o Lokim... Ale to też pewnie marzenie, które nigdy się nie ziści... ;-;
Odpisz
13 sierpnia 2015, 22:35
@Galathiel: Mam wrażenie, że to się stanie. Sama postać Lokiego jest na tyle rozbudowana, a zarazem wciąż można dodać coś nowego, że mogłaby mieć swój film. Swoją drogą, jak myślisz - z kim mógłby być Loki?
Odpisz
13 sierpnia 2015, 22:36
@eah_raven_queen: Nie mam pojęcia xD
Odpisz
13 sierpnia 2015, 22:59
@Galathiel: Moim zdaniem Lady Sif. Ogladałaś ,,Thor: Mroczny świat"?
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2015, 23:28
@eah_raven_queen: No pewnie! Choć według mitologii Loki ma już żonę, Sygin :)
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:45
@Galathiel: A Sif jest żoną Thora, Loki nie jest jego bratem, Frigga nie jest matką Thora... Długo by wymieniać.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:59
@eah_raven_queen: No xD
Odpisz
14 sierpnia 2015, 19:47
@Galathiel: Przynajmniej jest ciekawie.
Odpisz
4 maja 2015, 16:06
tak samo jak nakręcić ,,Wolverine: staruszek logan" piękne marzenie
Odpisz
28 stycznia 2015, 17:55
niech nie robią avengers czas ultrona tylko to
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2014, 20:58
no to do 7 maja
Odpisz
14 grudnia 2014, 17:51
Heh
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2014, 17:49
Heh.
Odpisz
14 grudnia 2014, 16:28
a gdzie batman?
Odpisz
16 grudnia 2014, 05:26
@gORb123: Zapewne w Gotham w uniwersum DC...
Odpisz