Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2017, 13:34
Ale są dwa ''angielskie'' jedna ''odmiana'' brytyjska a druga amerykańska i mają tam różne różnice w słownictwie i podobno anglicy bardziej akcentują jakieś sylaby
Odpisz
15 lutego 2015, 15:25
true
Odpisz
13 grudnia 2014, 23:47
EnglandBall? Chyba BritainBall jakbyś szkota nazwał anglikiem to byś z zębami do domu nie wrócił.
Odpisz
14 grudnia 2014, 09:41
@TariXPL: Dodałam z oryginalnym tytułem i za wszelkie uszczerbki na zdrowiu nie odpowiadam :)
Odpisz
17 grudnia 2014, 00:22
@TariXPL: Czy ktoś coś pisał o britainball lub englandball?
Odpisz
17 grudnia 2014, 14:31
Kiedy obrazek był w poczekalni to tytuł miał nazwe Smutny EnglandBall
Odpisz
17 grudnia 2014, 15:43
@TariXPL: Aha ok
Odpisz
17 grudnia 2014, 12:56
BritanBall chciał by ,,Select language: Great Britanish"
Odpisz
16 grudnia 2014, 12:40
Właściwie to angielski brytyjski i angielski amerykański mają kilka różnic, teoretycznie więc powinny być oba pod różnymi flagami.
Odpisz
16 grudnia 2014, 13:05
@darcus: Ta, bo kilka słów jest powodem do zrobienia innej wersji językowej.
Odpisz
16 grudnia 2014, 13:06
Można też zrobić połowę tej flagi, a połowę drugiej, oddzielone ukośną kreską.
Odpisz
16 grudnia 2014, 13:22
@darcus: Albo napisać "inglisz".
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:00
@darcus: nalepier flaga usa i flaga uk na polowe na fladze
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:40
Nie tylko kilka słów, ale i inna gramatyka, inne idiomy, no i kompletnie inny akcent.
Odpisz
16 grudnia 2014, 22:00
@darcus: nie tylko kilka słów
w 1 kraju 1 piętro to parter
w innym 1 piętro to 1 piętro
mam przez to problemy z komunikacją międzynarodową bo nikt nie wie o jakie piętro komu chodzi
Odpisz
16 grudnia 2014, 23:26
@bylejakbylegdzie: To jest właśnie te kilka słów, o które mi chodzi...
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:11
Najlepsze jest to, że w USA angielski nie jest językiem urzędowym...
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:39
@Hank1212: Jeszcze lepsze jest to, że USA w ogóle nie ma języka urzędowego...
Odpisz
16 grudnia 2014, 15:48
Bardzo dobre pie**ole english
Odpisz