Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2017, 21:42

Kiedyś śniło mi się, że byłem ziemniakiem i szczerze mówiąc, to byłem bardziej produktywny niż jako człowiek.

Avatar Dead_Bload321

10 maja 2015, 20:18

Kiedyś miałem dziwny sen: Wstaję, przed łóżkiem miałem lustro, patrzę: jestem kościotrupem ;_; jak byłem mały strasznie się ich bałem. A tu drugi: mam urodziny, idę do innego pokoju, mój ojciec stał cały zrobiony z ziemniaków. ;_;

Avatar MiszczuPiszczu583

24 maja 2016, 21:48

@Dead_Bload321: mam złe wieści jesteś łotyszem i nie bydziesz jodł zimnioków

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2015, 10:03

kostek uciekłeś odemnie?

Avatar Flawless

13 grudnia 2014, 21:11

Mamy szkieleta w szkole w pewnym małym pomieszczeniu....Stał on za scianą która znajduje się obok progu nie wiedziałem na początku gdzie on stoi i jak wszedłem odwróciłem się ....Jak się ku*wa wystraszyłem... :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Flawless

13 maja 2015, 19:00

@Natan0700: Heh :D

Avatar Natan0700

14 maja 2015, 13:47

@Flawless: Heheszki

Avatar kacper26300

14 grudnia 2014, 13:35

śniło mu się że zombie i kościotrupy zamieniają się w ludzi

Avatar Geralt__z__Rivii

14 grudnia 2014, 13:20

Widać że miał straszny koszmar, aż mu gały wyje***o z orbit xD

Avatar Jedenzwielu

13 grudnia 2014, 21:04

Mialem takiego szkieleta

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Jedenzwielu

14 grudnia 2014, 12:25

Tak mam teraz topor z jego kregoslupa i zeber/ebr nie wiem jak to odmienix

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2014, 12:33

@Jedenzwielu: z żeber

Avatar PanSowa12

14 grudnia 2014, 10:00

Rany boskie! ale miałem koszmar!
-a co się stało?
-śniło mi się że spojrzałem w lustro!

Avatar jajko123123

14 grudnia 2014, 09:55

-Śniło mi się że nie żyję

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2014, 09:06

CZŁOWIEK MI SIĘ ŚNIŁ!

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2014, 23:33

Od razu przypomniała mi się piosenka "Spooky Scary Skeletons".

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2014, 23:50

Grałem w Garrys Moda w Symulator windy i ta muzyczka była tematem orzewodnim

Avatar Jedenzwielu

13 grudnia 2014, 23:48

Zwróccie uwage na koldre

Avatar Wikta5

13 grudnia 2014, 22:00

Stefan?!

PS Mam takiego samego szkieleta w domu. Nazywa się Stefan XD

Avatar noszkurnawszystkozajete

13 grudnia 2014, 22:40

@Wikta5: a mój Tadeusz :v Tadeusz ma kapelusz XD

Avatar Wikta5

13 grudnia 2014, 23:31

@noszkurnawszystkozajete: :O Mój Stefan też ma kapelusz.

Avatar ja111

13 grudnia 2014, 23:06

Dobrze wiedzieć że szkielety nie istnieją

Avatar loooolr

13 grudnia 2014, 22:53

-Rany boskie faktycznie
-Nie pie**ol...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Trzeba brać osobną torbę

Fajnie że odpowiedzieli

Zdeklasowani znowu

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka