Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2017, 21:42
Kiedyś śniło mi się, że byłem ziemniakiem i szczerze mówiąc, to byłem bardziej produktywny niż jako człowiek.
Odpisz
10 maja 2015, 20:18
Kiedyś miałem dziwny sen: Wstaję, przed łóżkiem miałem lustro, patrzę: jestem kościotrupem ;_; jak byłem mały strasznie się ich bałem. A tu drugi: mam urodziny, idę do innego pokoju, mój ojciec stał cały zrobiony z ziemniaków. ;_;
Odpisz
24 maja 2016, 21:48
@Dead_Bload321: mam złe wieści jesteś łotyszem i nie bydziesz jodł zimnioków
Odpisz
2 lipca 2015, 10:03
kostek uciekłeś odemnie?
Odpisz
13 grudnia 2014, 21:11
Mamy szkieleta w szkole w pewnym małym pomieszczeniu....Stał on za scianą która znajduje się obok progu nie wiedziałem na początku gdzie on stoi i jak wszedłem odwróciłem się ....Jak się ku*wa wystraszyłem... :D
Odpisz
16 grudnia 2014, 20:56
@Flawless: to jest plastikowy szkielet
Odpisz
16 grudnia 2014, 21:39
@ClawdeenWolfie12: no shit sherlock nie wiedziałem
Odpisz
17 grudnia 2014, 18:04
@Flawless: spx
Odpisz
17 grudnia 2014, 18:48
@ClawdeenWolfie12: o mój boże...Widzisz i nie grzmisz
Odpisz
13 maja 2015, 15:17
@Flawless: Ja mam w domu szkieleta :D
Odpisz
13 maja 2015, 19:00
@Natan0700: Heh :D
Odpisz
14 maja 2015, 13:47
@Flawless: Heheszki
Odpisz
14 grudnia 2014, 13:35
śniło mu się że zombie i kościotrupy zamieniają się w ludzi
Odpisz
14 grudnia 2014, 13:20
Widać że miał straszny koszmar, aż mu gały wyje***o z orbit xD
Odpisz
13 grudnia 2014, 21:04
Mialem takiego szkieleta
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2014, 22:16
@Jedenzwielu: Ale ci zdechł? :)
Odpisz
13 grudnia 2014, 23:46
jebłem jak przeczytałem
Ps. Mój szkielet nazywa się : Kostek
Odpisz
13 grudnia 2014, 23:48
Umarł na śmierć
Odpisz
14 grudnia 2014, 12:25
Tak mam teraz topor z jego kregoslupa i zeber/ebr nie wiem jak to odmienix
Odpisz
14 grudnia 2014, 12:33
@Jedenzwielu: z żeber
Odpisz
14 grudnia 2014, 10:00
Rany boskie! ale miałem koszmar!
-a co się stało?
-śniło mi się że spojrzałem w lustro!
Odpisz
14 grudnia 2014, 09:55
-Śniło mi się że nie żyję
Odpisz
14 grudnia 2014, 09:06
CZŁOWIEK MI SIĘ ŚNIŁ!
Odpisz
13 grudnia 2014, 23:33
Od razu przypomniała mi się piosenka "Spooky Scary Skeletons".
Odpisz
13 grudnia 2014, 23:50
Grałem w Garrys Moda w Symulator windy i ta muzyczka była tematem orzewodnim
Odpisz
13 grudnia 2014, 23:48
Zwróccie uwage na koldre
Odpisz
13 grudnia 2014, 22:00
Stefan?!
PS Mam takiego samego szkieleta w domu. Nazywa się Stefan XD
Odpisz
13 grudnia 2014, 22:40
@Wikta5: a mój Tadeusz :v Tadeusz ma kapelusz XD
Odpisz
13 grudnia 2014, 23:31
@noszkurnawszystkozajete: :O Mój Stefan też ma kapelusz.
Odpisz
13 grudnia 2014, 23:06
Dobrze wiedzieć że szkielety nie istnieją
Odpisz
13 grudnia 2014, 22:53
-Rany boskie faktycznie
-Nie pie**ol...
Odpisz