memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 grudnia 2014, 09:29
Twoja dziewczyna
Odpisz
15 grudnia 2014, 14:33
To był chyba niedźwiedź xD
15 grudnia 2014, 15:56
@Juli826: Chodzący na dwóch łapach? To chyba z cyrku.
15 grudnia 2014, 16:10
@Omeg12: A, teraz zauważyłam że są tylko 2 łapy...myślałam, że niedźwiedź bo widziałam taki filmik :p
15 grudnia 2014, 10:32
gdzieś sypie śnieg? Bo na południu 10°C
15 grudnia 2014, 10:33
@anju123321: Może to być w zeszłą zimę, albo po prostu w innym kraju tylko przetłumaczone na polski...
15 grudnia 2014, 10:37
@kotekada4: pamiętajmy też, że wielu naszych braci emigruje do Beneluxu, wysp brytyjskich i do STANÓW! A tam chyba gdzieś śnieg ostro "pruszy"(czt. Naqierdala wichure)
15 grudnia 2014, 10:53
@konbed: Polacy jeżdżą po trochu ale do każdych krajów. Podróżują i podróżują
15 grudnia 2014, 15:37
@anju123321: z tego co wiem, to to zdjęcie jest z Kanady ;)
15 grudnia 2014, 15:57
@konbed: albo alaska
15 grudnia 2014, 14:03
Ślady wyglądają tak, jakby ktoś podszedł i od razu zawrócił, bez wchodzenia do środka. Jak na moje oko nie ma się czego obawiać.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2014, 09:29
Twoja dziewczyna
Odpisz
15 grudnia 2014, 14:33
To był chyba niedźwiedź xD
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:56
@Juli826: Chodzący na dwóch łapach? To chyba z cyrku.
Odpisz
15 grudnia 2014, 16:10
@Omeg12: A, teraz zauważyłam że są tylko 2 łapy...myślałam, że niedźwiedź bo widziałam taki filmik :p
Odpisz
15 grudnia 2014, 10:32
gdzieś sypie śnieg? Bo na południu 10°C
Odpisz
15 grudnia 2014, 10:33
@anju123321: Może to być w zeszłą zimę, albo po prostu w innym kraju tylko przetłumaczone na polski...
Odpisz
15 grudnia 2014, 10:37
@kotekada4: pamiętajmy też, że wielu naszych braci emigruje do Beneluxu, wysp brytyjskich i do STANÓW! A tam chyba gdzieś śnieg ostro "pruszy"(czt. Naqierdala wichure)
Odpisz
15 grudnia 2014, 10:53
@konbed: Polacy jeżdżą po trochu ale do każdych krajów. Podróżują i podróżują
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:37
@anju123321: z tego co wiem, to to zdjęcie jest z Kanady ;)
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:57
@konbed: albo alaska
Odpisz
15 grudnia 2014, 14:03
Ślady wyglądają tak, jakby ktoś podszedł i od razu zawrócił, bez wchodzenia do środka. Jak na moje oko nie ma się czego obawiać.
Odpisz