Zawsze jest ktoś silniejszy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2023, 14:35
Zawsze jest większa ryba
Odpisz
23 lutego 2017, 17:15
"nup"
Odpisz
8 kwietnia 2015, 19:17
"Nie tylko neta ci obetnę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:26
Co to za facet!?Ma taką dziewczynę, ona chce go w łóżku,po prostu skarb!
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:32
@KlamliwyLukas14: TO MATKA XD
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:49
@Uszko: Jego dziewczyna mogłaby odciąć Neta, więc..
Odpisz
22 grudnia 2014, 11:33
@Uszko: Matka by tak nie wyglądała i nie groziłaby, że odetnie mu coś poza netem...
Odpisz
22 grudnia 2014, 13:56
@MrocznyWilk: Taki no life by nie miał dziewczyny :P
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:05
@Uszko: A jeżeli byłby bogaty?
Odpisz
22 grudnia 2014, 15:38
@MrocznyWilk: to nie byłby raczej nolifem małe jest takie prawdopodobieństwo bo no-life nie może być bogaty bo niby w jaki sposób na loterie nie chodzi a jedyne konkórsy to gry a mało jest takichz nagrodami pienęznymi a jaby był bogaty to by sie z tą kobieta teraz r*chał a nie siedział przy kompie i jakby był bogaty nikt by mu nie groził odcięciem neta
Odpisz
22 grudnia 2014, 15:48
@Uszko: Przecież mógłby odziedziczyć majątek...
Odpisz
22 grudnia 2014, 15:51
@MrocznyWilk: ale czy ktoś by mu groził odcieciem neta?? to musi być no-life a to musi być jego matka
Odpisz
22 grudnia 2014, 15:53
@Uszko: Tak. Nie.
Odpisz
22 grudnia 2014, 15:57
@MrocznyWilk: no przecież jego dz*wki jakby był bogaty to by mu nie odcinały neta bo by zostały zwolnionione lub pobite , nie mogłaby to być jego dziewczyna bo jest no-life'm i nie mógł jej mieć chyba że ona taz jest no-lifem tylko zę wtedy nie odcinała by mu neta
TO MUSI BYC MATKA!
Odpisz
22 grudnia 2014, 16:11
@Uszko: Ja pie**olę, to jest jego dziewczyna albo żona. „Wracaj do łóżka!” - kto inny bym mu kazał to zrobić? I kto groziłby mu odcięciem członka? Przecież to może być jego żona, a on stał się nolifem po ślubie.
Odpisz
22 grudnia 2014, 16:12
@MrocznyWilk: żuciła by go TO MATKA KONIEC TEMATU!
Odpisz
22 grudnia 2014, 16:15
@Uszko: Co to byłaby za miłość, skoro odeszłaby od niego tylko dlatego, że lubi grać? Nie wiem jakie ty musisz mieć doświadczenia, że sypianie z matką jest dla ciebie normalne...
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2014, 16:19
@MrocznyWilk: o mój boze pomóz mi odpowiedz reszcie czy taki zjebo to zrozumie !! na świecie nie ma prawdziwej miłości chyba ze chodzi o pizze lub uszka w barszczu a zresztą jest no-lifem znaczy że gra cały czas niekorzysta z życia NIE SPĘDZA CASU Z RODZINĄ I ZNAJOMYMI do tego ona nie mówi ze ma spać z nią Do tego przypatrz się ona wygląda na starszą niz on ona wygląda na około 20 a on na 16-17
Odpisz
22 grudnia 2014, 16:25
@Uszko: Człowieku, co ty pie**olisz? Nie wiem co ćpałeś, ale tego nie chcę.
Odpisz
22 grudnia 2014, 16:30
@MrocznyWilk: ja nic nie ćpiem tylko ty a tera użyje swoich hipnotychnych moczy i przemówie ci do rozsądku bo zara mnie zalejsze suchymi ripostami: TO JEST MATKA TO JEST MATKA powtarzaj za mną
*mrocznywilku powtarza* TO JEST MATKA TO JEST MATKA
ok a tera udowodnij że jesteś debilem (to już zostawiam naturze)
Odpisz
22 grudnia 2014, 16:46
@Uszko: Człeku, naucz się najpierw pisać, bo błędy aż w oczy rażą. Jak to zrobisz, to możemy podyskutować.
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:14
@Uszko: To jest jego dziewczyna lub zona. ;-; Jaka matka przy zdrowych zmyslach chodzilaby pol nago przed swoim synem?
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:41
@Uszko: Facepalm... -_-
Odpisz
24 grudnia 2014, 17:38
początkujący gracz to nie to samo co noob
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:47
Ta matka... milf jakiś.
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:51
Pewnie autor na oglądał się anime √
Odpisz
22 grudnia 2014, 11:17
To żona...
Odpisz
22 grudnia 2014, 11:20
@majki909: Fajna żona xD
Odpisz
22 grudnia 2014, 12:13
to raczej jego żona
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:15
*zona
Odpisz
22 grudnia 2014, 18:22
Matka tylko grozi odcięciem neta ale nie chodziłaby przy synu w tak luźnym szlafroku także wyglądają że są wpodobnym wieku
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:10
@dan03: To jest jego dziewczyna/zona, a nie matka. ;-;
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:24
No do łóżka kończyć czy na laptopie kończyć granie ...
Odpisz
22 grudnia 2014, 13:22
NET > Życie >życie internetowe?
Odpisz
22 grudnia 2014, 11:25
Serio, to komiks gry The Pride Of Taern, który na FB ukazał się kilka miesięcy temu...
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:04
Taern
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:23
@Ares011: Ciekawa jest ta gra?
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:35
nie jest zła
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:39
@MrStick: W ile sie wbija 20lvl?
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:41
Nie pamiętam, dawno grałem (pełna nazwa gry to Pride of Taer)
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:44
@MrStick: Dam rade do 24 grudnia nie siedzac nad nia cale dnie i noce?
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:45
Raczej. Tylko jak się rejestrujesz, kod do premium to linktogame. Ileś tam procent więcej exp.
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:48
Czy ja wiem. Dość. ciężko się expi. Nie pamiętam w ile się wbijało 20 lvl. Ale ciężko się dorobić kasy. Po 20-stym levelu chodziło się na ryby i w ch*j kasy leciało. A teraz to usunęli.
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:52
kod sie nie liczy. Chodzi o konkurs na pewnej stronie o mmo, gdzie mozna wygrac fajne myszki, tablety i wgl wbijajac 20lvl do 24grudnia z wpisaniem ich kodu
Odpisz
22 grudnia 2014, 11:00
tak owszem bardzo fajna mam 49 lvl zagraj bardzo polecam
Odpisz
22 grudnia 2014, 11:06
20lvl we 2-3 dni
Odpisz
12 grudnia 2014, 17:22
To jest TAERN tu rządzi %.
Odpisz