Jedzenie loda - robisz to źle, kretynie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przyszłość jest piękna
Deal życia
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 grudnia 2014, 16:09
Poprostu...
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:13
@KellyPL: Twòj obrazek mòwi wszystko. UWAGA UWAGA JEGO MOŻNA JEŚĆ BO JEST PIZZĄ
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:51
@KArbahaa: co?
Odpisz
16 grudnia 2014, 22:43
@KArbahaa: Parapet.
Odpisz
17 grudnia 2014, 13:31
@KArbahaa: MLEKO.
Odpisz
5 stycznia 2016, 17:26
@KellyPL: NO XD
Odpisz
21 grudnia 2014, 10:56
Rosja
Odpisz
17 grudnia 2014, 00:16
To się nazywa preferencje, a nie kretynizm, moi drodzy nienawistnicy.
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:34
Ten kotek tak uroczo wygląda...
Odpisz
16 grudnia 2014, 19:29
To pokemon.
Odpisz
16 grudnia 2014, 19:40
To nie pokemon, to ZUO.
Odpisz
16 grudnia 2014, 21:04
To zuo wcielone! .__.
Odpisz
16 grudnia 2014, 23:45
@Natii_Chan: Moja 2 ulubiona postać z tego anime..3.1 jest Sayaka.
Odpisz
16 grudnia 2014, 18:17
a może to hipster?
Odpisz
16 grudnia 2014, 17:42
całę życie w kłamstwie :C
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:59
:3
Odpisz
16 grudnia 2014, 17:37
@Henzej: Przez twój komentarz moje życie się zmieniło.
Odpisz
16 grudnia 2014, 18:21
trudno ;3
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:36
imbecylizm wyczuwammmm
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:26
blondyn czego sie czepiacie
Odpisz
12 grudnia 2014, 20:05
Rosja - mówi więcej niż tysiąc słów.
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:05
@figaro19: Właściwie to mówi Спадоред грабни
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:26
@figaro19: A może to Ukraina?
Odpisz
13 grudnia 2014, 02:17
Może to lodowa kanapka...
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:02
z patykiem?
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:16
lodowy saszłyk xD
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:24
A może to wbity wafelek? ;O
Odpisz
16 grudnia 2014, 19:29
ale tam nie widac patyka, a ze ta dziewczyna ma inny niz gosciu po prawej to moze i ten z lewej ma inmy rodzaj.
Odpisz
16 grudnia 2014, 19:44
@lukasz5511: ma patyk, patrz nieco nad ręką obejmującą jego szyję
Odpisz
16 grudnia 2014, 20:37
nic nie widze ale nie chce sie klocic
Odpisz
13 grudnia 2014, 09:32
kyuubey!!!!
Odpisz