Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2017, 15:39

boże to fake bo okładka to episode two napisz w google half life 2 episode two

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2015, 09:56

a kim zabij przeciwinka piescją w tej gre

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2015, 06:52

fake 1

Avatar AlfonsoWizor

14 grudnia 2014, 00:59

czego to żółtki nie mają :D........

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar PanSowa12

27 grudnia 2014, 23:38

i jeszcze mam lbp10 skyrim 15 league of legends 5 hearthstone7 half-life20 podróż2 oraz cube world 6 I CO BITCHIES?

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2014, 22:38

@PanSowa12: Tylko , że ja mam Tylko , że ja mam Te wszystkie gry na windows 14. I CO BITCHIES?

Avatar Elcia025

28 grudnia 2014, 16:41

Jedziem tam.

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2014, 17:46

chinska podruda i skok na kase

Avatar jarek200211

17 grudnia 2014, 13:19

Kiedy Garry's mod wyjdzie za darmo, to mogę odejść w spokoju Chrystusa.

Avatar skate07071

Edytowano - 17 grudnia 2014, 06:26

@Azalear Każdy może błąd popełnić. Nawet ja.

Avatar PanSowa12

16 grudnia 2014, 22:52

DAM DAM DAAAAAAAM

Avatar Juarez

16 grudnia 2014, 20:27

HL3 trójkąt ma 3 kąty. ..
ILLUMINATI CONFIRMED!

Avatar KapitanOczywisty

13 grudnia 2014, 22:26

CONFIRMED!

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2014, 20:09

@KapitanOczywisty: Wróciłeś! (Albo mi się z kimś innym pomyliłeś)

Avatar krzyzowka

16 grudnia 2014, 19:44

co wy macie z tym half life

Avatar Wladzikxx

16 grudnia 2014, 19:16

Na okładce jest tylko zdjęcie(? nwm jak to nazwać) z okładki HL2: Episode Two...

Avatar MrMarmolada

16 grudnia 2014, 19:10

Half Life 3 confirmed!
SWAG ALERT!!!1!!! GET REPORDED FOR HAX!@12111 ENJOJ JOUR BAN!111!11! 420!!1

Avatar newekiXD

13 grudnia 2014, 19:45

znaczek The pirate bay w prawym górnym rogu :P

Avatar mrklorens

16 grudnia 2014, 19:08

@newekiXD: faktycznie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gimli1225
Dodane przez: gimli1225

Zdeklasowani znowu

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nigdy na to nie wpadną

Pilne

To się nie może nie udać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka