Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mnich1

21 grudnia 2014, 13:51

Przecież elfy i ludzie są w Przymierzu... Już lepiej by autor dał blood elfa...

Avatar thepolishguy

21 grudnia 2014, 12:43

jak nazywają sie cukierki dla ludzi ze słabymi kompami? malagi

Avatar Michalwi

21 grudnia 2014, 12:26

Ja też sie denerwuje jak gram w TF2 Mam o 00:00 Już net zawiesza i jeszcze też mam Lagi zawsze jak Gram -.-

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2014, 20:27

@Michalwi: Ja tak samo. Straszne uczucie.

Avatar mozaj

14 grudnia 2014, 22:47

Nazwa "A n00b i tak zwali to na brak skill-a..."

Avatar bylejakbylegdzie

15 grudnia 2014, 16:12

@mozaj: WTF? jest na odwrót

Avatar mozaj

Edytowano - 15 grudnia 2014, 18:28

@bylejakbylegdzie: Czyli ?
Chodzi mi że jakiś retart zobaczy tą akcje i cie wyśmieje xD

Avatar bylejakbylegdzie

15 grudnia 2014, 19:00

@mozaj: chodziło mi że noob raczej zwala brak skilla na lagi a nie lagi na brak skilla

Avatar mozaj

15 grudnia 2014, 23:46

@bylejakbylegdzie:
noob - początkjujący gracz z chęcią nauki i doskonalenia sie

n00b - słaby gracz który nie ma szacunku do innych cały ciężar zwala na drużyne i zbiera całą chwałe :D

Avatar bylejakbylegdzie

16 grudnia 2014, 21:34

@mozaj: newb to nowy gracz z chęcią nauki

Avatar mozaj

16 grudnia 2014, 22:20

@bylejakbylegdzie: No ale te stwierdzenie powstało w wojnie w iraku w internecie zostało przekształcone na noob tak samo jak naprzykład ok na kk :-:

Avatar WickedHeart

15 grudnia 2014, 14:32

night elfy o ile się nie mylę stawiają po stronie aliantów.
chyba że to 3 wojna?

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2014, 22:29

Nazwa " W lagach trudno się gra"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar sxx2000
Dodane przez: sxx2000

Trzeba brać osobną torbę

Nigdy na to nie wpadną

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka