Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ahakochamlol

27 grudnia 2014, 23:11

ej chodźmy zrobić grupową kłótnie

Avatar Sebzer

28 grudnia 2014, 11:34

@Ahakochamlol: jesteś gupim śmieciem. Jedyna prawdziwa religia to jusraizm. Putin to zbawiciel. A JA MAM NIEPODWAŻALNĄ RACJE.
2+2 to około 7

Avatar Ahakochamlol

28 grudnia 2014, 22:49

@Sebzer: idiota

Avatar Sebzer

29 grudnia 2014, 17:31

@Ahakochamlol: To imie tfojei sztalej gupku!!!!2!111!!!!

Avatar Ahakochamlol

29 grudnia 2014, 22:32

@Sebzer: ej nie mieszamy w to mojej mamy dupku! !!!!!!

Avatar dopefish

27 grudnia 2014, 18:55

internetowych kłótni się nie wygrywa

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2014, 22:38

@dopefish: ja takową zwyciężyłem i jak mi to wyjaśnisz? a może jestem wybrańcem?

Avatar dopefish

28 grudnia 2014, 16:47

ich się nie wygrywa, one się ciągną w nieskończoność, poza tym głupia nie przegadasz

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2014, 20:46

@dopefish: wygrałem ich kilka więc nie wiesz co mówisz

Avatar Sir_Snoge

28 grudnia 2014, 01:05

Wygrać kłótnię w internecie? Co w tym nadzwyczajnego? Teraz wygraj kłótnię w realu (nie, nie na dziale mięsnym tylko w rzeczywistości).

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2014, 21:34

gdzie to ma oczy!? zabijcie zanim złoży jaja!

Avatar JioFreed

27 grudnia 2014, 22:37

emm to chyba dlatego że JEST USTAWIONY TYŁEM

Avatar ognistyptak555

27 grudnia 2014, 17:11

xD tru

Avatar mordek122

27 grudnia 2014, 16:52

daniec xD

Avatar Henzej

27 grudnia 2014, 16:29

tańcze jak Jimmi

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2014, 16:18

Ja tak sie czuje kiedy większość ludzi mnie popiera .-.

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2014, 16:08

Bioderka się kręcą!

Avatar Czacyl

15 grudnia 2014, 15:27

Yuli, Yuli! ;3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zaufaj mi, nie znam się na tym

A jednak zrobili to w ten sposób

Można, tylko trzeba wstawać rano

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka